Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hol találhatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hol találhatok normális pasikat?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nemtudom hol kell keresni az ilyen fiukat.No cigi, no drog ésatöbbi És az ilyen fiuk milyen csajokra buknak?
2010. aug. 7. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a kis búza :)
2010. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2010. aug. 7. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Iratkozz be valami küzdősportra.Tele van ilyen srácokkal.

Ne legyél túlsúlyos meg alpári stílusú.Indulásnak ennyi elég.

2010. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd..sok ilyen pasi mellett mész el napi mint nap,feltéve ha kimozdulsz otthonról:p^^. Nekem nincs konkrét ideálom,viszont a mai divat amit a lányok többsége követ(ruhára gondolok elsősorban) nekem nagyon nem jön be. Főleg hogy olyan is felvesz akinek nem is áll jól..
2010. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az oldal pl tele van normális pasikkal! Tegyél fel magadról 3 képet:

1.arc

2.egész alak ruhában

3.kedvenc időtöltés közben meztelenül

és rengeteg pasi fog jelentkezni meglátod!

Én nem cigizek, nem drogozok, helyes vagyok és csak a képeidre várok:)

2010. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Itt biztos nem. Egyébként is gyanús ha valakinek abszolúte semmi káros szenvedélye nincs. Egyszercsak találsz majd egy ilyet, összejöttök, aztán két-három év múlva fog csak kiderülni róla, hogy valami pszichopata sorozatgyilkos.

MINDENKINEK VANNAK HIBÁI!

Bocs ha fáj, de így van.

2010. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem cigizek, nem iszok alkoholt,nem drogozok és a szép csajokra bukom akik kedvesek,aranyosak megértőek :)

17/F

2010. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 János9D válasza:
MIért baj ha valaki nem cigizik?:O én is csak néha cigizek 2 havonta 1x am meg nem mert minek?:O a csajoknak jobban teccik hogyha nem bűzlik a szád mondjuk ha a csaj cigizik engem nem zavar :D ha szép a csaj :D
2010. aug. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2010. aug. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!