Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év korkülönbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit,nagyon tetszik,szerintem én is tetszem neki,csak az a baj,hogy nekem még nem volt sose barátom/pasim,mert a korombeliek nagyon gyerekesek,a legtöbb,és sose jött össze,hiába is tetszett vki,csak egyoldalú volt.Csókon már túl vagyok persze,némi tapasztalatom van,de úgy érzem,hogy kevés lennék egy FÉRFINAK.

Ezért nem merek belevágni a kapcsolatba...

18/L


2012. márc. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ismered meg jobban. Nem tudni ki ő és azonosak-e a céljaitok.
2012. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem. a barátom és köztem 12 év van. és 2 éve vagyunk együtt.
2012. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elején úgy se fogtok azzal foglalkozni hogy sok e a korkülönbség vagy sem.

Nekem se volt még barátnőm de megmondom őszintén, hogy ha megtetszene egy nő akkor nem érdekelne ha sokkal idősebb vagy fiatalabb nálam.


De ha ő 30 évesen már gyereket szeretne de te 25 éves korodig még biztosan nem akkor sok a 10 év korkülönbség.


Tesóm barátja 11 évvel idősebb nála de ez nekik nem gond. A srác amúgy is elég gyerekes a korához képest.

2012. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!