Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak Pécsen normális fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak Pécsen normális fiúk?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel beszélgettünk, hogy valyon vannak-e Pécsen normális fiúk:A normális úgy értendő , hogy kedves nem papucs de viszont nem is bunkó.Elég hülye kérdés de gondoltam kiírom.
2012. márc. 4. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én nem pécsi vagyok, de normális;)
2012. márc. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes kérdés de erről beszélgettünk és gondoltam kiírom ha már beszélünk róla... :D
2012. márc. 4. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a környéken lakom, tudok viselkedni. :)
2012. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én pécsre járok suliba, és nem vagyok papucs, sem bunkó, a kedvesség pedig emberfüggő

18/f

2012. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én...:DD
2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És vannak Pécsen normális lányok?
2012. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak mindenhol. Messze élek Pécstől, és csak egyetlen srácot ismerek onnan. Ő igazán normális :) :) :) :)! Ha nem lenne köztünk kib@szott több 100 km.. nem lenne facér. Nem is értem az ottani lánykákat...
2012. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Debrecen környéki vagyok, úgyhogy ez most nem jött össze. :D
2012. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok :D De sajnos bunkó... Úgyhogy fordulj fel, ha nem kellek
2012. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!