Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem az osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem az osztálytársam. Melyik a jobb, ha beszélgetek vele, vagy, ha hanyagolom egy időre?

Figyelt kérdés

A srác nagyon szeret engem, 1 hónapig jártunk, de aztán rájöttem, hogy ebből nem lehet semmi. Az osztályban kevesen vagyunk. Nagyon fájt neki, amikor szakítottam, összeomlott, most már egy kicsit jobban van, de nem tudom, hogy most inkább hanyagoljam, vagy ne.


20l


2012. márc. 4. 16:06
 1/5 Dávidmester13 ***** válasza:

1. Szerintem aranyszabály hogy NE járj osztálytárssal !

És szerintem maradjatok haverok ha TE is úgy gondolod , és most hogy miután elhagytad és rosszul is esett neki tölts vele több időt ...mondd neki hogy talál majd mást akit majd jobban szeret, és vidítsd fel bátorítsd a kölyköt !!! ne hagyd hogy teljesen összeomoljon ! ha további tanácsra lenne szüks. írj üzenetet :D

2012. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Hát, szerintem próbáld meg a középutat.

Ne nagyon kezdeményezz (ne értsen félre semmit), de ha valamit kérdez, akkor válaszolj kedvesen.

Nem akarod, hogy meggyűlöljön, így ne legyél bunkó.

2012. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a középút a legjobb...legyél vele rendes, beszélgess vele, legyél barátságos, de ne küldj olyan jeleket, amik reményt keltenek benne, mert az rosszabb
2012. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem természetellenes jóba lenni az exeddel. Olyan, mintha nem zárnátok le a múltat. Persze, ha osztálytárs, elkerülhetetlen a találkozás. Én a helyedben köszönnék neki, ha találkozunk, esetleg megkérdezném, hogy hogy van, (vagy valami más semleges téma), de ha ő nem akar beszélgetni, te se erőltesd.
2012. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy alapszabály, de így jött össze. Megbeszéltük, hogy barátok maradunk, mondta, hogy azért még reménykedni fog, pedig én kristálytisztán megmondtam neki, hogy sem most, sem a jövőben nem. Mondtam neki, hogy rajtam kívül még annyi lány van, de ő hallani sem akar másról, csak rólam, más nem érdekli.


Eddig azt csináltam, amit írtatok, csak köszönök neki, meg néha váltunk 1-2 szót, de semmi több. Bunkó nem leszek, nem az én stílusom.

2012. márc. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!