Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért? Én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért? Én már nem értem ezt.

Figyelt kérdés

Végre nagy nehezen sikerült bátorságot nyernem és egyik haverommal lányokat szólítottunk le ismerkedési céllal.


De valahogy azt tapasztaltuk, hogy minden lány elutasító és nem is tetszik nekik, hogy leszólítani mertük őket.


Tényleg nem szereti egy lány sem, ha kedvesen leszólítják őket ismerkedési szándékkal? Ne egy tróger, csöves, undorító, beteg alakra gondoljatok, teljesen átlagos, hétköznapi huszonéves srác vagyok.


Van egyáltalán olyan lány, aki miatt érdemes lenne tovább próbálkozni vagy ne is szólítsak le több lányt és próbáljak másképp ismerkedni?


2012. márc. 4. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Már a leírásból lerí, hogy egy tutyi-mutyi vagy. Ne aggódj majd belejössz. Idővel.
2012. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ketten leszólítjátok, azt hiszi, hogy gangbang-et akartok.
2012. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az előző hozzászólóra.A lényeg,hogy a lányokra ne mint egy egységes állatfajra tekints,mert nem vagyunk egyformák.Általában igaz,hogy a bunkó,faragatlan,mindenkit leszólító hapsik szólítanak le lányokat,ezért van sokmindenkiben rossz érzés ezzel kapcvsolatosan.De ne vonj le következtetéseket.Ha az összes nőneműt leszólítottad a világon,akkor mondhatod,h a lányok mind ilyenek.Próbálkozz szorgalmasan,de ne látszódjon rajtad,hogy ő a 4684324554225783423.,és még rajta kivül 3727163546218090938736746578272 csaj lesz,akit leszólítasz,ha ő visszautasít.Egyébként pedig a leszólítás sem mindig egyforma,próbálkozhatsz olyan trükökkel,hogy pl megkérdezed,hogy nem te ejtetted el ezt a(akármit),és ha kedvesen rádmosolyog,akkor talán esélyed is van nála,és akkor már beszélgetésbe elegyedhetsz vele.Én pl szeretem,amikor megzsólítanak,hogy de cisnos vagy,vagy de szép szemeid vannak,stb.Soha nem vagyok bunkjó,bár túl komolyan se veszem az ilyeneket,hiszen tudom,hogy két perce ugyanezt mondták egy másik csajnak,és a köv.2 percben is leszólítanak egy másik lányt ugyanígy.

De aki próbálkozik,elöbb utóbb sikerre lel! :)

Hajrá,és ne add fel!

2012. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez attól függ, hogy hol és hogyan szólítod le a lányt. Nekem például tetszene ha egy fiú tényleg kedvesen és normálisan szeretne ismerkedni.

Szóval érdemes próbálkozni.

Ne add fel! :-)

21/L

2012. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca.. ***** válasza:
100%
hát pedig ez attól függ hoy nézel ki. Ami nem jelenti hogy ki kell mondani, hogy csúnya vagy vagy sem, de olyan lányt kell találnod akinek bejössz különben nem fog összejönni. hiába igazságtalan a dolog, így működik ez:)
2012. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem speciel nem tetszene, ha csak úgy leszólítanának az utcán. Az valahogy nem a normálisan ismerkedők terepe, hanem a lenyúlósoké, akik tuti akarnak valamit (általában pénzt). Meg aztán az utcán általában megyek _valahová_, nem csak úgy sétálgatok időmilliomosként.
2012. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én szeretem ha leszólítanak :)
2012. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert a mai legtöbb lány velejéig romlott és kimerül minden náka ott, hogy legyen atomhelyes a pasi. A többire magasról tesz, hogy milyen kedves, jó beszélős, okos stb. Írtani kell őket.
2012. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő.

Pl. Ha egy szimpatikus srác ül mellettem a buszon, és beszélgetést kezdeményez, és épp nem nagyon rohanok valahová, akkor én jó néven veszem.

De ha két srác csak úgy odajön hozzám az utcán, akkor valószínűleg viccnek gondolom az egészet.


24/N

2012. máj. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva szerintem vagy nagyon bátortalanok voltak a csajok,vagy egyáltalán nem tetszettél nekik!24N
2012. máj. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!