Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiú alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú alacsony, vékony és nem férfias testalkatú, de az arca mondjuk bájos vagy szép szemei vannak, akkor még lehet esélye nálatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze, barátnak, lelki szemetesládának tökéletes. Minden megvan hozzá.
2012. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel én is alacsony vagyok, átlagos testalkatú és nem mellesleg bejönnek a vékony pasik, igen, lehetne esélye :) Voltam is már együtt ilyen fiúval, majdnem 2 és fél évig, szóval nem csak a levegőbe beszélek. Mivel csak 1-2 centivel volt magasabb nálam, ritkábban vettem fel magassarkút és kész, nem volt ez nagy áldozat azért, hogy jól érezze magát :)
2012. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze cicafiú..
2012. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
leírás alapján nekem pont olyan amilyet "keresek" :)
2012. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Kerti törpének, kutyasétáltatónak optimális. De tudok helyet, ahol fizetnének is érted. Mondjuk azok nem lányok....
2012. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ilyen fiúk jönnek be. Az arc a lényeg! Imádom a bájos arcú fiúkat.
2012. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít hogy nézel ki! Az csak az első benyomást határozza meg!

Vedd le a lábáról és leszarja ha vékony testalkatú vagy!

Persze ha még pupos hátú is és nincs kiállásod akkor buktad!

A lényeg a magabiztosság az már alapból + pont.

2012. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
először Ő volt a lelki szemetesem. aztán addig vígasztaltuk egymás, hogy összejöttünk. persze előtte nemigen néztem meg az ilyen srácokat. most meg azért nem nézek senkit, mert Ő van. bár nem túl alacsony, kb olyan magas, mint én. de a többi stimmel.
2012. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Töki ne legyél már ennyire "kenhető"! Lekell menni gyúrni. Nem viccelek én 16 évesen majdnem 100 kilós srác voltam. Egyszer megkérdeztem egy lányt ha izmos lennék tetszenék neki, azt mondta akkor a legjobb pasi lennék. 16 évesen elkezdtem gyúrni és 18 éves koromra szétszálkásított tökéletes alakú és iszonyatosan jó humorú ömbizalom teljes sráccá váltam. Érettségi előtt álltam és mindenki velem akart járni még a gimnázium diákigazgató címet is én nyertem meg. Most 28 éves vagyok és 10 éve nem gyúrtam, de az a 2 év még látszik...

Ha nem jó amiben vagy testileg akkor tessék tenni érte! A lelkedet is megfogja erősíteni! Ébresztő!!!

2012. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lenne esélyed az biztos:3
2013. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!