Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan tettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan tettétek tettétek túl magatokat az első szerelmi csalódáson?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem még mindig, de nem lenne jövőnk óriásit csalódtam benne. Vele volt az első csókom, Ő hívott el először randira.... Állandóan sírok, folyton Ő jár a fejembe, de már fél éve vége, és még mindig nem tudom elfelejteni. 19/L
2012. márc. 4. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz túltennem magam egy 2 és fél éves kapcsolaton: írásbeli és szóbeli érettségi között félúton szakított velem az akkori barátom, akkor tanulni kellett ezerrel így időm sem volt a csalódáson agyalni :D Oké, ez persze már csak így utólag vicces, akkoriban elég nehéz volt... De legalább lefoglaltam magam, így mire lett volna időm bánatoskodni, már nagyrészt túl is voltam rajta. Tehát foglald le magad. Keress hobbyt, legyél barátokkal, és nem mellesleg szakíts meg minden kapcsolatot a fiúval.
2012. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
csoki,barátok,nyaralás:) és edzés kimerülésig
2012. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nehezen, de majd egyszer felnősz te is ;)
2012. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet és közel 1 éve nem tudom túltenni magam rajta.
2012. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!