Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az együtt járás az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együtt járás az első csóktól számít?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem nem

de ki tudja?

2012. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem nem
2012. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
a pasimmal egy hónapig csak beszélgettünk..az első randin meg is volt az első csók... és most atol a naptol "számoljuk". :)
2012. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisebb korban kimondjátok,hogy együtt vagytok,nagyobb korban már belülről tudod..nekünk az első csóktól kezdődött a számítás:)
2012. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mi a másodiktól számoljuk bár az első elég hamar elcsattant :)
2012. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mikor kimondjátok.. :D
2012. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kb 4 éve ismertem meg a barátom, de fogalmam sincs, hogy mióta járunk

volt úgy 4-5 hónap, amíg "ismerkedgettünk", közben elcsattant néha egy-egy csók is, de ilyen "beszéljük meg, hogy mától járunk" akció nem volt

szóval nekünk nincs ilyen "évfordulónk"

bár gondolom, ebben én is ludas vagyok, mert szervileg rühellem az ilyen "hónapfordulós" nyáladzásokat

2012. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!