Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éppen egy adott lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éppen egy adott lánnyal bunkózik egy pasi?

Figyelt kérdés
Lakik a lépcsőházunkban egy srác. A haverjaival gyakran dumálnak a ház előtt. Velem mindig aranyos. Köszön előre, kedves, kinyitja az ajtót, szóval jófej. A lakótársam viszont azt mondja, hogy vele kimondottan bunkó. A haverjaival mindig hirtelen elhallgatnak, ha megjelenik, volt hogy beszóltak neki. Egyikünk sem ismeri a srácot úgy igazán, csak néha összefutunk vele, szóval emiatt nem lehet, hogy ennyire máshogy viselkedik velünk. Egyébként a lakótársam nem az a típus, aki "kihozza" a pasikból ezt, szóval nem öltözik, viselkedik kihívóan vagy bármi ilyesmi. De akkor miért van ez?

2012. márc. 5. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom,beszégesstek el vele hármasban,lehet,hogy a barátnőd figyelmét fel akarja kelteni
2012. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerelmes belé, te csak tetszel neki.
2012. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogyis!!! Mondom, hogy nem is ismerjük. Összvissz annyi a kapcsolat, hogy napi 1-2 alkalommal összefutunk vele a lépcsőházban, köszönünk és kész. Egyikünk se állt le vele soha beszélgetni, nem járunk össze, nem kopogunk át, hogy elfogyott a kávé adnál kölcsön stb. Csak látásból ismerjük. De lakótársam mondta, hogy vele néha bunkón viselkedik, meg volt h beszólt neki az egyik haverja, de velem mindig udvarias. És nem értem vajon miért?
2012. márc. 24. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg szimpatikusnak tart , nekem is volt régen , hogy 2 lánnyal , akik egymás barátnői voltak eltérően viselkedtem ( persze mi sem ismertük egymást rendesen , csak néha összefutottunk) Ennek oka pedig a szimpátia , az egyiket kedvesnek , aranyosak tartottam míg a másikat meg egy kihívó nagypofájú bunkó csajnak (persze ha jobban ismertem volna lehet változott volna a véleményem , de nekem így látatlanba és szerintem másnak is , ez jött le) Egyébként ha együtt voltak akkor igyekeztem megtalálni az aranyközéputat , se nem bunkó , se nem túl kedves. Azóta pedig már elköltöztem 20/F
2012. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!