Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem lehet két pasim egyszerre!

Figyelt kérdés

1 hónapja összejöttem egy sráccal. Aranyos, figyelmes de nem vagyok még szerelmes szimplán csak nagyon kedvelem. Ő tipikus helyes pasi kategóriába sorolható. Viszont van egy nagyon jó fiú barátom. Vele mindig is jól elszórakoztunk, nevetgéltünk. És tegnap bejelentette, hogy belém szeretett és szeretné, ha több lenne köztünk szimpla barátságnál. Ő nem egy álompasi,de van benne szerethető és nálam ez a fontos nem a külső. Én tényleg nagyon kedvelem mindkettő fiút, de nem tudok köztük dönteni. Aki már volt ilyen helyzetben az mit csinált?

18/L


2012. márc. 5. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Dobd az elsőt, kezdj a másodikkal. Szerintem.
2012. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy mindig megéreztem pár hét/nap után hogy nem fogok tudni beleszeretni az adott srácba, ezért mindig szakítottam is 1-2 hét után.

Szóval saját tapasztalataim alapján ha 1 hónap alatt nem sikerült elérnie azt a pasinak hogy szexuálisan vonzódj hozzá(ezen nem kell feltétlenül szexet érts, de pl azt hogy amikor megcsókol akkor kezdesz felizgulni, csupán egy csóktól, vagy egy érintéstől), akkor nem valószínű hogy a továbbiakban kialakulhat ilyen érzés(de egy kis esély mindig van rá).

A nagyon jó fiúbarátról...

Saját tapasztalataimból tudok csak mesélni, nekem sajnos csak egy ideig voltak jó fiúbarátaim, aztán mindig bevalloták hogy ők többet szeretnének. De mivel én barátként tekintettem rájuk elutasítottam, és ők többé nem akartak barátkozni, vagyis nem igazán érdeklődtek felőlem, és már szinte nem is tartjuk a kapcsolatot.De!:


Én a helyedbe szakítanék a barátommal. És ha érzek szexuális vonzódást a fiú-barátom iránt akkor megpróbálnám vele. Ha nem, akkor számolnék azzal hogyha elutasítom, akkor lehet hogy többé nem lesz olyan jó barátom az illető.

2012. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el, ki hiányozna jobban, és azt is, hogy a fiú barátodat tudnád e másképp is szeretni. Ha igen, akkor ott a válasz, ha pedig továbbra is csak jó barát, akkor valahogy finoman a tudtára kell adni ezt. A másik a szexuális vonzalom, amit már előttem is írtak. Ha az is ugyanúgy van mindkettővel, akkor viszont tényleg bajban vagy...
2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!