Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék lefeküdni egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni egyszerre 3 fiuval. Ez szerintetek gáz? A pasim emiatt akar elhagyni jó hülye szegénykém. Hogyan vegyem rá hogy emiatt ne hadjon el

Figyelt kérdés
mert én minden képpen kifogom próbálni ha elhagy ha nem de az lenne a legjobb ha megértené hogy én erre vágyom
2011. márc. 21. 14:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
korod?
2011. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Döntsd el, melyik fontosabb, a pasid vagy ez a hármas szex. Ha szerelmes vagy a pasidba, akkor úgysem teszed ezt meg, ha viszont egyetlen szex fontosabb, mint ő, akkor szerintem semmi baj nincs azzal, hogy elhagy. Majd találsz mást, akit talán szeretni is fogsz.
2011. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Gáz és a fiúd normális. Ha pedig megteszed és nem hagy el akkor nem normális.

Ha az igekötő és az ige közé egy másik szó is bejön, akkor három szóban írjuk, értsd: ki fogom próbálni!

A "hadjon"-t már nem is írom inkább...

2011. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a pasid nem szeretné végignézni, ahogy rajta kívül még ketten kefélnek téged. Te vagy a hülye, ha ezt nem érted meg. A barátod pedig teljes mértékben normális gondolkodású, hogy nem akar belemenni ilyesmibe.
2011. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
légyszi ne oktassatok .nem akarom hogy a pasim benne legyen ebben a 3as-ban .19éves vok
2011. márc. 21. 14:22
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

Igen,"gáz"."Gáz",hogy ennyire unatkozol,hogy kamu kérdések feltevésével töltöd az időt és várod az emberek reakcióját,hogy majd jön rá 150 komment.De még "gáz"abb az,hogy mivel én ezt nem hiszem el,de talán feltételezhető,hogy valahol a gondolataidban mégis erre vágysz(ha van pasid,ha nincs)-ami még önmagában nem is lenne olyan "gáz",mert ugye mindenkinek vannak fantáziái,ami nem feltétlenül azt jelenti,hogy a valóságban ki is próbálná,de az már irtó"gáz",hogy mindezt egy kérdésben összehoztad a párkapcsolattal,ami tudtommal két ember kölcsönös szeretete és tisztelete a másik iránt,ahol nincs szükség 3-ikra,4-re és társaikra.De én kérek elnézést,ha nem így gondolod,csak hergelni akarod a jó népet.

Egyéb javaslatom pedig az lenne,ha már ilyen időmilliomos vagy,akkor inkább a helyesírásod tökéletesítésével törődj.

:)

üdv és szép napot!

2011. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
32%
hát ez tuti FAKE!
2011. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Èn benne vagyok! Pontosabban Benned lennék! :P


28/F

2011. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem . és leszarom hogy te mit gondolsz.én erre vágyom és nem fogom a vágyaimat senkinek a kedvéért elnyomni.
2011. márc. 21. 14:26
 10/39 anonim ***** válasza:
Van két haverom ha érdekel összehozhatjuk a dolgot négyesben. :D
2011. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!