Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy jött össze a párjával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy jött össze a párjával?

Figyelt kérdés
Indult már valakinek úgy a kapcsolata,hogy ellenszenvet érzett a párja iránt kezdetben?Vagy elsőre beleszerettetek?
2012. márc. 5. 16:41
 1/5 anonim válasza:
Nekem volt egy kapcsolatom,...akit nem szerettem elejétől fogva...nem nagyon volt sikere a dolognak...ha csak lehet ne kezdj bele ilyenekbe...
2012. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatom most nincs, de ellenszenv az van 2 lány iránt is. És mindkettő elég gyanús, mintha valami vonzódás kezdett volna lassan növekedni bennük az első pillanattól. Ha konkrétan az ellenszenvre voltál kíváncsi, igazából én csak olyan emberekkel tudom magam jól érezni akiket első látásra belefojtanék egy vödör sósavba.
2012. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ellenszenv nem volt, de 7 évig legjobb barátok voltunk, nagyon sokáig el sem tudtam képzelni, hogy férfiként tekintsek rá, neki mindig is tetszettem. Azóta férj és feleség vagyunk.

Aztán rájöttem, hogy szerelmes lettem belé, egy buliban kibukott belőlem és elmondtam a barátnőmnek (akinek a barátja mellesleg legjobb barátja a férjemnek), hát elért a férjemhez is az infó, én nem akartam volna, hogy tudjon róla, mert volt egy haldokló kapcsolata, úgy akartam, hogy majd utána, ha lezárta.

Hát amint megtudta, egyik napról a másikra véget vetett a kapcsolatának és onnantól nagyon felgyorsultak az események :)

2012. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátom nem volt ellenszenves, csak mint férfi nem érdekelt. A vonaton ismertük meg egymást. Sok estét átsétáltunk, átbeszéltünk, aztán egyszer csak már akartam őt.

Azóta is együtt vagyunk.

2012. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én barátommal a suliba ismerkedtem meg, ő a felnőtt képzésre járt én meg a szakközépre, és kémia fakton találkoztunk, hááát, többet nem mentem kémiára :S Utána felbukkant bioszon. Eleinte féltem tőle, mert még sose voltam szerelmea. Aztán kiderült, hogy ugyanarra az egyetemre szeretnénk felvételizni. Az utolsó csepp az volt, hogy neki is a StarCraft a kedvenceXD. Elég sokat játszottunk együtt. Aztán egyszer kibukott belőlem, hogy mi is van, erre közölte, hogy nem akar tőlem semmit. Szar volt, mert fél évig hallgattam ezt tőle havonta, de nem adtam fel. Végül a szalagavatón vele keringőztem, és ez volt az a pont, ahol mondta, hogy próbáljuk meg. Egyenlőre minden jó ;)
2012. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!