Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemüveges vagyok és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges vagyok és a barátom azt mondta hogy vagy kontaklencsém lesz vagy szakít velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
de nekem már volt kontaklencsém és begyulladt tőle q szemem. most kit tegyek? csináltassak máshol lencsét vagy ne is legyen? de azt nem akarom hogy szakítsunk mert szeretem!
2012. márc. 5. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Járj velem! Engem nem zavar a szemüveg, sőt..
2012. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ez igaz, a barátod egy szarf@szú tapló. ekkora egy gané alakot...
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le! Ha ezért elhagyna akkor nem szeret. Te se szeressed!
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó ember lehet a barátod...
2012. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokkal jobban tetszenek a szemüveges lányok.a barátod e nagy ...... és ha igy nem fogad el akkor te dobd ki
2012. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

figyelj, ha ennyi miatt szakít veled, akkor ő biztosan nem szeret és nem tervez hosszú távra! Tudom én, hogy nehéz, de jobb lesz inkább elengedni, vagy ha meg szemüveges maradsz lehet úgy is szakít veled... de akkor jobb is, hidd el.

Mert hát gondolj bele, amikor a párok házasodnak is benne van az esküben és meg kell fogadnod, hogy vele maradsz egészségben, betegségben... És ha ő ilyen miatt képes szakítani veled, akkor ez eleve veszett ügy...

2012. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

istenem -.-"

ez vagy kamu, vagy a barátod egy ritka nagy tirpák, de sajnos te se vagy sokkal jobb ha ezt így fogod fel, nehogymár egy szemüveg miatt szakítson veled...

2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a barátod nem szeret... nem igaz, hogy nem veszed észre, akit szeretnük, azt elfogadjuk úgy, ahogy van!! (feltéve, hogy igaz a kérdés)
2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben dobnám, vagy elfogad vagy nem.

Én is szemüveges lány vagyok és már volt aki kijelentette, hogy ez zavaró tényező. A válaszom erre annyi volt, hogy akkor lesz olyan, akit nem fog zavarni.

Kontaklencsét nem fogok csináltatni, mert nem nyúlok bele a szemembe.

Aki annyira hülye (bocsánat a kifejezésért), hogy ez zavarja, azzal nem tudok és nem is szeretnék mit kezdeni.

2012. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Emberek, nem a barátja tirpák, hanem a kérdező. Értelmes emberben fel sem merül itt latolgatni ezt a kérdést, hasonló eseten.
2012. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!