Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, meg tudnátok magyarázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meg tudnátok magyarázni, hogy általában miért tartjátok helyesnek az ilyen és ehhez hasonló arcú fiúkat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 5. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert helyes. Mit nem lehet ezen érteni? Szépek az arcvonásai, nincs semmi zavaró az arcában.(Nagy orr, kis szemek, stbb...)
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
bocsi, de eeeez??? Én egyáltalán nem tartom helyesnek. Gyerek még....
2012. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Inkább átlagos. Nem csúnya srác, de semmi nincs rajta, ami különösebben megfogna.


23L

2012. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem nem csúnya,igaz láttam már helyesebbet is de ... ő se csúnya :)
2012. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert az arcvonásai a kisgyerekre emlekeztet, es az vonzo. Lattam mar ennel a sracnal helyesebbet, de nekem o is tetszik.A vonasai fognak meg, es legfokeppen a szemek, hisz tudjuk: A szem a lelek tukre:)) 16L
2012. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!