Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtem randizgatni az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem randizgatni az exem barátjával. Mi történheteett?

Figyelt kérdés
Na szóval kezdjük ott,hogy 4hónapja szakított velem az ex pasim...és neki van egy barátja akinek már évek óta tetszek,most úgy alakult,hogy neki sincs senkije és nekem sem,ezért elkezdtünk randizgatni eleinte minden oké volt hívogatott állandóan,írta a sok smst stb. nagyon jól kijöttünk egymással.. Aztán most szombaton hajnalban felhívtam,hogy nincs kivel hazamennem a diszkóból,ő pedig egyből hazavitt.De azóta nem jelentkezett,nem beszéltem vele..nem hív...semmi...mi történhetett?
2012. márc. 6. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl erősen csaptad be a kocsi ajtaját. Vagy szellentettél.
2012. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szombat volt, ma kedd van. Szerintem ez nem sok idő. Hívd fel te. Tudod: segíts magadon....
2012. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Három nap nem a világ.
2012. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán úgy érezte, h eddig túl lelkes volt és nem azt kapta, amire várt. Talán azt gondolja, h ha hűvösebben viselkedik, azzal eléri, h három nap után "aggódni" kezdj és ilyen kérdéseket tegyél fel magadnak.
2012. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!