Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha egy fiúnak jó a memóriája?

Figyelt kérdés

amit egyszer látok, arra emlékszek, legyen az bármi. de nem szoktam csak úgy visszagondolni semmire.


Szóval pl újévkor kaptam naptárat, és szemem becsuktam és vissza akartam gondolni, hogy vajon milyen kép lesz a márciusin. és arra tippeltem hogy egy piros ferrari es igazam volt.


ez mondjuk 1 a sok kozul


2012. márc. 6. 21:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi volt a kérdés?
2012. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lányok, ti szeretitek ha egy fiúnak jó a memóriája?
2012. márc. 6. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:
azt hittem, olyan jó a memóriád, hogy első olvasásra visszamondasz egy szöveget, megjegyzed a nő fontos dátumait...pl múltkor láttam egy rohadt jó milfet, még most is emlékszek rá
2012. márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

kép, szöveg és szám felismerőkém is jó.


rengeteg tel számot tudok felből, rendszámot, sok rokon dátumait.

2012. márc. 6. 21:29
 5/18 A kérdező kommentje:
csak arra gondolok hogy ez nem e taszító a lányok számára....:S
2012. márc. 6. 21:29
 6/18 anonim ***** válasza:
A Legyen Ön is Milliomosban is tudod az összes választ? Akkor igen.
2012. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
A memóriám az nekem is jó (rendszámok, telefonszámok, kódok, azonosító számok, pi értéke 31 tizedesjegyre, stb.), de eddig nem volt olyan csaj aki ezt különösebben értékelte volna :(
2012. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt olyan férfi, aki szimpatikus volt és saját bevallása szerint jó a memóriája, de nem ez alapján szoktam válogatni.
2012. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogy taszító. Ne legyél már buta.
2012. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én ezzel konkrétan elijesztettem egy csajt. :) Állítólag félelmetes volt számára hogy mindig tudom mikor mit csinált, illetve hogy mit fog csinálni. De hát mit csináljak ha elmondja? :D
2012. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!