Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korulmeteles kivizsgalasarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korulmeteles kivizsgalasarol es a mutetrol meg az utani idorol es azt koveto szexrol mondani tapasztalatot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én mondani neked tapasztalat , mit saját műtétem lenni.

2 -hét mulva tudtam először betenni lánynak ,mert teljesen körbe varrták 14 öltéssel. Sok tömény kamillás borogatni jó lesz..

2012. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnézik, azt mondják ok következő héten jöhetsz. Kapsz egy gyógyszert ami letompít, meg pár érzéstelenítő injekciót. Nem fáj annyira, de nem is kellemes.

Varratok szúrni fognak mint az állat és az lesz a legrosszabb, hogy ki sem verheted, pedig állni fog mint az USA szabadságszobra. Ez kb 1 hónap. Utána még nem nagyon kell erőltetni, de 3 hónap után már tök jó.


ui.: én örülök h megcsináltam

2012. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég hülye vagy, ha most akarod...a Biblia szerint a 8. napon kell elvégezni. a mostani tudomány állítása szerint azért, mert akkor gyógyulnak legjobban a sebek
2012. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csefy:


ha szükség van rá, jobb későn mint soha, így is szépen gyúgyul.


Ja igen, azt nem tettem hozzá, hogy a műtét után úgy fog kinézni mintha egy rottweiler rágta volna meg, de utána olyan szép lesz, hogy mintát fognak kérni tőled a vibrátor gyártók.

2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Neb@ssz 3 hónapig semmi , báttya te vagy kamuzol ,vagy valamit nem jól csináltak, 2 hét múlva óvatosan ,de ment a sex
2012. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor végezz ilyen műtétet ha egészségügyi okod van rá.Külömben egy undorító dolog,nehogy azt hidd majd a nőknek hogy tetszik,ha lekapják a bőrt.Ez olyan Afrikai,és Ázsiai törzsi bennszülött szokás!

Bocs de ez a véleményem a dologról.

2012. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem inkább zsidó szokás , körülmetélésnek hívják

és a lányok sokkal jobban élvezik a sexet , mert nem tapad a bőr a hüvely falára, hanem végig dörzsöli a az érzékelő bimbókat, mivel nem a saját bőrödet kúrod be.

Ha nem érted elmagyarázom érthetőbben.

2012. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első hónapban semmiképpen sem szabad, mert könnyen szakadhat a sebszél és fertőződhet is!!
2012. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat de az az igazsag, hogy nem akarom korulmetelni magamat de sajnos egezsegugyi oka lenne...
2012. márc. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!