Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FB-on hol van az az alkalmazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FB-on hol van az az alkalmazás ami megmondja melyik csaj nézte meg legtöbbet az adatlapomat?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen? Én úgy hallottam igen. Ezzel lehet rájönnék vmi titkos rajongóm létezésére :D

(azért is érdekelne mert ismerősöktől hallottam hogy nagyon komolyan bejövök 1-2 lánynak)

A my Top fans csak a hozzászólásokból kalkulál :/


2012. márc. 6. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
miért a facebook alapján határozzák meg a mai fiatalok, hogy ki szerelmes belé, ki tetszik neki?
2012. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. A facebook nem számolja ki mikor nézte meg az adatlapodat. Van az a Hányan nézték meg az adatlapomat ma alkalmazás, ha kétszer kérsz eredményt rövid időn belül teljesen más eredményt ír. Mert csak találgat.
2012. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ami ezt állítja magáról csak adathalász software.
2012. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik, csak kamu
2012. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
adathalászok meg kamuk az ilyen alkalmazásos :D
2012. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Vannak kamu alkalmazások, amik összeállítanak egy névsort, hogy kik nézték meg az adatlapodat, de ez hülyeség. Facebookon ilyesmit nem lehet megnézni, és remélem ez így is marad.
2012. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!