Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják a lányok, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a lányok, hogy ha úgy közeledek feléjük, illedelmesen, akkor elmennek egy pasival legalább meginni egy kávét, ha nem is lesz a dologból semmi. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Mert én még addig sem jutottam el, odamegyek kedvesen megkérdezem, hogy hívják stb, mégis elhajtanak. Akkor mi az igazság?
2012. márc. 7. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, az utcán való ismerkedés hátulutője, hogy valahova siet a kiszemelt lány. Ekkor nem fog veled kávézni. Illetve ha nem vagy neki szimpatikus, rossz kedve van ,akkor sem. De ez oylan semmiség, hogy ne tántorítson el. Sőt, lehet ha ugyanazt a lányt, kai egyszer elküldött újból leszólítod, elfogadja a meghívásodat. Sosem lehet tudni. Kicsit légy életrevalóbb, lazább. Nem kell mindenen görcsölni, az ember a munkahelyén görcsöl eleget.
2012. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha esetleg el nem is megyek vele, de ha már nem bunkó módon próbálkozik akkor én is finoman közlöm vele h bocsi de nem.

Viszont vannak ugye a bunkó beképzelt pitsák. Na azokhoz bárhogy megy oda a pasi, elküldik a picsbe, mert azt hiszik h körülöttük forog a világ és bárkit megbánthatnak. Az ilyeneket kerüld el

2012. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem igaz. Ha külsőre nem tetszel nekik, esélytelen vagy még erre is.
2012. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nagy a baj.
2012. márc. 7. 11:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez igaz, így van!

Ha neked nem sikerült, akkor nem voltál elég illedelmes!

2012. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mert vadidegen nem mindig fogja azt mondani , amit gondol.


PL: találkozunk, soha nem láttalak. Hozzám lépsz, megkérdezed a nevem és elhívsz egy kávéra. Bármennyire is tetszenél, nemet mondanék.

OKa:

1. Idegen vagy, a mai világban kevés az a felelőtlen ember, aki egy idegennel elmer menni bárhova is. Szerintem az okokat nem kell fírtatnom.

2. Lehet tényleg sietek, és nem is tudnék menni.


Én azt javasolnám, ha pl a busznál kiszúrsz egy neked tetsző lányt. Lépj oda, kérdezd meg elment-e már tudom is én 12-es járat. Akkor erre válaszol, majd kezd el a beszélgetést vele. Pl: óó mindig lekésem, vagy nem vagyok járatos ebben a témában keveset utazom ezzel, te?? És megy a beszélgetés, mikor legközelebb látod, meghívod egy kávéra, akkor már más a helyzet.


23/N

2012. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!