Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békülhetek ki egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békülhetek ki egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lAny (oszt. társam) nagyon jóba voltam vele... de egyik haveromnak elmondtam egy dolgot ami eléggé zavar benne... és az elkotyogta... most a lánnyal alog beszélünk viszont fáj hogy mérges rám... most esett le hogy szeretem... másként nemigen érdekelne... tehát hogyan békülhetnék ki vele?
2012. márc. 7. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Térdelj le és szeresd.
2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pont így ahogy leírtad... Mond el neki h fontos a számodra, nagyon rossz neked ez a helyzet és kellemetlenül érint... Hívd ki szünetbe kávézni vagy sétálni, biztos ki megy... :) Utána szépen elmondod a szemébe amit gondolsz/érzel... semmiképp se msnen meg facebookon csak személyesen. Ami pedig zavar benne, valahogy fogalmazd meg hogy tényleg zavart de már felejtős, vagy rosszul esett neked az az adott dolog de ez nem változtat a kapcsolatotokon... stb. Ezt nem tudom mert nem tudom miről van szó ezt majd összerakod :) Sok sikert. 18/L
2012. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a 2. nak köszönöm... sajnos még nem sikerült kibékülni vele... ami zavart az az volt hogy néha úgy éreztem megjátsza magát amikor vele vagyok.... de mostmár sz@rnék rá... hiányzik
2012. márc. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!