Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év korkülöbség sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülöbség sok?

Figyelt kérdés
vagy ez egyénfüggő?? 16 vagyok
2012. márc. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Van, akinek kettő is sok, mert annyira gyerekes a viselkedése, vagy épp annyira komoly. Ha összeilletek, belefér. Nálunk 11 év a korkülönbség, és én is 16 voltam, amikor megismertem, bár akkor még szó sem volt kapcsolatról... az jött az idővel. Már ötödik éve együtt vagyunk, hét éve ismerjük egymást lassan.
2012. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem, nálunk 17év a különbség, de észre se vesszük. Csak a rokonok....de nem érdekel.

Szerintem ha szeretitek egymást nincs akadály vagy korlát:)

2012. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen szerintem még igen. Ha mindketten felnőttek már, akkor nem. Azért én nem sok jót nézek ki egy olyan 24 éves férfiból, aki 16 éves kislányokra hajt.
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 16 évesen elég sok. Én 26 évesen jöttem össze a közel 8 évvel idősebb párommal, és az már teljesen más.
2012. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de 16 éves korban szerintem még nagyon sok. 5 év múlva már kevésbé,sőt szerintem jó is,ha van. :)
2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mus musculus ***** válasza:

Ha a partnerjelölted 24 éves, sok, ha 8, akkor meg pláne.:D

Nem szerencsés egy kamasz-felnőtt páros.

2012. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!