Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért kell mindenáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért kell mindenáron szőrtelen férfi felsőtest nektek? Miért jobb ha úgy néz ki mint egy metroszexuális csigacsávó?

Figyelt kérdés
Sosem értettem meg. Ha elkezdi borotválni egy férfi a mellkasát, a hasát, csak erősebben és gyorsabban fog nőni a szőr. Valószínű, hogy 35-40évesen is borotválja 2naponta?
2009. jún. 9. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

mert ez az uj hul-ye divat


szortelenites a vilagban

2009. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

nekem speciel nem kell szőrtelen felsőtest:D:D najó, ha olyan mint egy majom és nagyon durván, feketén szőrös, akkor lehet elküldeném egy jó kis gyantázásra:D de amúgy nem, valamitől mégiscsak legyen már férfias :D:D:D


20/L

2009. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ájj!!

Ki mondta,hogy kell? :)


Engem pl. kifejezetten taszín,ha egy pasin semmi szőr nincs. Milyen már....vááá... :)


Felejtsd el !!

Szerintem kifejezetten jól néz ki az a szőrcsík a hason... De lehet,hogy ez csak az én hülyeségem... Csajok? :)

2009. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Előző kérdéseket néztem és megszámoltam!! 15/13an lefikázták a szőrös felsőtestet...
2009. jún. 9. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem jön be a túl szőrös. Tehát a TÚL szőrös!!

De ha van rajta egy kicsi az nem baj. Egy szőrtelenített "csiga" nem kéne, nem férfias.

És igen,a "tigriscsík" a hason..kifejezetten imádom, mert szexi! :)

20/L

2009. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Juuj en nagyon szeretem a szoros melkhasu pasikat!

Meg nem sikerult sajnos olyat kifognom...:(

15/L

2009. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Én speciel imádom ha szőrös, az olyan férfias és szexi!:) És reggelente jó piszkálni!:)
2009. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
nekem sincs semmi bajom a szőrrel:) a szőrös poci nagyon aranyos. szerintem inkább a nemiszervborotválás az elterjedt mostanában férfiaknál, arról, hogy felsőtestet is borotváljanak, még nem is nagyon hallottam, de biztosan igazad van:) nekem pl a kopasz nemiszerv sem tetszik. az pont olyan, mint egy meztelencsiga:) max a hónaljborotválást támogatom.
2009. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
17:44-ees...1etérteeeeeeeeeek..:) én imádooooom..:)
2009. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
alapvetőleg nekem a szőrtelen felsőtest jön be, ahoz képst a barátomnak szőrös a hasa, melkasa és rajata az is tecci, nálam személyfüggő
2009. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!