Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el hogy szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy szeretem? 7. es csaj vagyok, a srác 8. os, és nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
Haverok vagyunk, de el akarom mondani, hogy szeretem. Hogyan tegyem?Félek, hogy visszautasít, de akkar legalább tuti lenne,hogy mit érez irántam.hOGY LEHETNE TUDTÁRA ADNI, HOGY SZERETEM, ÚGY, HOGY NE KELJEN SZEMTŐL SZEMBE?
2012. márc. 7. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Odaállsz elé és azt mondod: Szeretlek.


Vagy azt mondja, hogy ő nem és ennyi.

Vagy azt viszonozza és jól jársz.

"Mersz és nyersz, ha nem mersz sose leszel győztes."

2012. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig csak jobb élőben.

Már eldőlt, hogy bejössz-e neki. A többi csak rajtatok múlik.

2012. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
EZT ÉNIS TUDOM, ÉS ÉNIS EZT ÍRNÁM MÁSNAK, DE FÉLEK....
2012. márc. 7. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Félsz, ezért nem fogsz tenni semmit. Amíg félsz, addig rossz lesz neked.
2012. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és eztis tudoom. és csaja sincs. de félek.biztos elpirulnék, és a fél suli megtudná, ha nem szeret, és a legjobb haverja csak tudná, ha teccem neki, nem??
2012. márc. 7. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem mondod el, hogy szerelemes vagy hanem csak azt mondod tetszik. Ha bejössz neki ebből is alakulhat ki valami. Ráérsz még akkor elmondani azt is hogy szereted, mégis egy kapcsolatba kerültök.
2012. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam elmondani semmit sem a haverjaimnak, ami nem tartozik rájuk.

Ha elpirulsz vagy kicsit hülyén viselkedsz, valamit elrontassz, akkor sem kell aggódnod. Úgyis lehetsz vonzó, szép, aranyos. Ebben semmi rossz nincs. Te sem hajtanád el azt a pasit, aki bejön neked csak valami nagy baromságot csinál az izgalomtól. Gondolom. Inkább a korotok lehet a baj. A fiú nem hiszem, hogy tud azzal kezdeni bármit is, hogy neked tetszik. Nem ismerőm őt. Nem tudom, hogy mennyire érett és normális.

2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát....a kor nála nemhiszem,hogy gond... haverok vagyunk, eddig se zavarta. =)
2012. márc. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!