Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nijuugo kérdése:

Ti mit gondoltok erről a történetről szerelmes volt a fiú a csajba vagy nem? és a csaj elszúrta vagy a srác volt a hibás?

Figyelt kérdés

Egy csaj régen 2-3 évvel ezelőtt megpróbált járni egy sráccal,de a csaj elég éretlen volt és nem nagyon tudta, mit csináljon ezért a nagy szerelemből csak annyi lett hogy amikor összetaliztak Szia! Szia! Hát annak vége lett. De a csaj még 2011 októberében megpróbálta újra kezdeni. Első lépés az volt, hogy természetesen be jelölte facebook-on. Mivel csúnyán váltak el, ezért a csajnak lelkifurdalása volt, így bocsánatot kért. a srác mentegetőzött, hogy nem a csaj a hibás, hanem ő. 1 héten át csak beszéltek, aztán a csaj fel hozta az ötletet miszerint talizniuk kéne. a srác örömmel elfogadta. meg is lett beszélve a tali. a csaj amikor meg látta a srácot a szíve annyira dobogott, hogy azt hitte, hogy srác megfogja hallani. hát mint mostanában a puszi-puszi a köszönés hát ők is ezt tették. beültek egy mekibe, mert nagyon hideg volt. a srác úriember módjára viselkedett: kinyitotta a lány előtt az ajtót és amikor a lány meg mondta, hogy enne valamit, akkor egyből a srác meghívta, a csaj győzködte, hogy nem kell de csak nem engedte *-*. amikor megkapták a rendelés a srác vitte a tálcát, amin csak a lány ebédje volt. elkezdtek beszélni, és 1 óra múlva megcsörrent a srác mobilja, de nem felvette egyből, hanem megkérdezte, hogy nem bánná e a lány ha felvenné. persze a csaj nemet mondott. a srác azt mondta a telefonba, hogy most nem jó, erre, aki a hívást kezdeményezte, (a lány neve)-val van találkozód. a srác nem tagadta le és igent mondott és a telefon másik végén lévő személy bocsánat kérés után letette. még beszéltek 1-2 órát, aztán a csajnak lépnie kellett. Utána folytatták a beszélgetéseket a face-n. a csaj küldött egy thank you szivet, amire a srác vissza küldött egy másikat.és egyszer csak kirakott egy olyat a srác, hogy:

Tetszem? Bökj meg :$

Baràtok vagyunk? Lájkold

Jàrnàl velem? Küldj üzibe egy :$~et

Tedd ki te is ès lepödj meg! :DDD

hát a csaj azt modta magában: egyszer élünk és megbökte a srácot, na a srác erre visszabökött. a lány úgy gondolta akkor már ha ez meg van akkor legyen kerek ezért küldött egy szivet is. a srác nem válaszol. másnap ráírt a csaj és megkérdezte, hogy mit gondol? a srác azt állított, hogy nem tudja miért kapott szivet a lánytól, amikor végre megértette, akkor azt mondta finoman hogy ő nem szeretne a csajjal járni.

(írjatok le mindent ami eszetekbe jut, ki volt a hülye és mi volt a hibája, előre is köszi)


2012. jan. 5. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
hát talán az elején szúrta el a csaj..de mivel még nem volt tapasztalata így végülis nem szúrta el,de a srácot ez nem érdekelte..utána meg már a 2 alkalommal a srác volt közömbös..hát mindketten hibáztak szerintem mert igazából egyik sem tudja vagy tudta hogy mit akar a másik..
2012. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te vagy ez a csaj.

Szerintem ami pár éve nem működött,most sem lesz tartós.(ha összejöttök.)

És azt sem értem,hogy miért bolygattad.Tovább kell lépni.

Egyébként beszéljetek meg találkát,ezt kezdeményezheted te,de utána a srácot kéne hagynod érvényesülni.

2012. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ugyanígy jártam
2012. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketten ugyanannyira vagytok hibásak vagy éppen semennyire, mert mikor az elején Te nem akartad akkor még azt sem tudtad te mit akarsz és túl fiatal voltál ahhoz hogy tudd a másik mit akar. Most pedig már nem lehet miatta hibáztatni, de már a srácnak nem kellesz. Ez van. Ismerős szitu. Senki sem hibás, de lépj tovább, és 'örülj', mert lehetne rosszabb.!
2012. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úr isten.. és ha belegondolunk ez lesz a jövő.....


facebokon, bökdössük egymást, küldünk hülye fejeket, de ha már nem mosolygós fejet küldesz akkor már szakítunk....ha nem küldesz szívecskét akkor van valakid tuti megcsaltál....


NEEEEEEEEEEEEE!!!! Ez a baj h a mai gyerekek emberek ebben nőnek fel, és képtelenek megszólalni egy boltba vagy akárhol, mert ott a discoban is, előveszik mindketten majd a telefonjukat és megkeresik egymást és majd az egyik ül itt a másik ott 2m re egymástól és telón beszélgetnek...

2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy lájkolják egymást :D
2012. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagy mese az egész :D
2012. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az egész igaz történet és mint az egyik személy rájött én voltam. hát köszi az öszinte vélemények és már tökre túl vagyok rajta, már csak haverok vagyunk (nem a legjobbak, de haverok)
2012. jan. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!