Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy csaj (látásból ismert évfolyamtársatok-akivel még sosem beszéltetek) leszólítana az iskola folyosóján így:?

Figyelt kérdés

Az egyik bnőjével vitatkozik, hogy melyik a jobb a 2 kép közül a mobilomon.

"Szia, bocsi, kérdezhetek valamit? Szerinted melyik a jobb?"*és mutatom a mobilomon a két képet*


2.kérdés: mi legyen azon a két képen?:D:D


16 éves fiú fejével gondolkodjatok:)


16/L


2009. jún. 9. 18:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem kellett hozzá nagy fantázia, de mással nem nagyon merném leszólítani.:/
2009. jún. 9. 18:31
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nemértem. Sry
2009. jún. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem pontosan fogalmaztam... a kérdés részlete így akart kinézni:

Az egyik bnőjével vitatkozik, hogy melyik a jobb a 2 kép közül a mobilján.

"Szia, bocsi, kérdezhetek valamit? Szerinted melyik a jobb?"*és mutatja a mobilján a két képet*

2009. jún. 9. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
ha az autokat szereti akkor azt de ami kimondottan jó azok a csajok de azt miattad nem mondanám :D
2009. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg azt akarta,hogy felfigyelj rá vagy nem:D
2009. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondjuk lehetne két bikinis mell ha olyan típusú srác hogy nem jön zavarba tőle :D és pl épp azon vitatkozhatnátok h melyik az igazi, majd megkérdeznétek a véleményét :D
2009. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos ötlet!


Szerintem ne meztelen csajok legyenek. Még el is szégyellheti magát, pláne előtted, ha esetleg te is tetszenél neki. Elég hülye szitu lenne.

A két jó kocsi az sokkal jobb ötlet, de inkább legyen 3 v. 4, hogy még tovább lehessen feltartani a csávót.


Mondd, hogy új a telód és kérdezd meg, hogy esetleg nincsenek-e jó csengőhangjai? Az még kb. fél órás spontán randi. Micsoda ötlet. És ha átküld egy párat, még egymás számát is megtudhatjátok.

Milyen rafkósak ezek a csajok már 16 évesen! ;))

2009. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez a csengő hangos ez sztem nem a legjobb ötlet...mert pl énse szólítok le csak úgy 1 srácot, hogy küldjön át vmi csengőhangot...lehet tök rossz zenei ízlése van...


Szerintem az úgy jó, ha 2 képen te vagy rajta... és szólítod le, hogy "Bocsi, 1 kis statisztikát végzek...szerinted melyik a jobb kép..a barátnőmmel ezen vitázunk" de szerintem ne csak tőle kérdezd meg, hanem pl az 1ik haverjától is vagy aki éppen mellette van...

És mikor mondja, akkor mondd a barátnődnek hogy "Nah látod...mondom hogy ez jobb"

Vagy valami ilyesmi


Háát, nem lehet elég korán elkezdeni:P

2009. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!!:D Szerintem ez a csengőhangos sem rossz, mert akkor amíg átküldi, addig is egymás mellett vagyunk, és beszélgetünk.:P Csak hát igen... nem hiszem, hogy meg merném kérni csak úgy.:D Meg hát lehethogy nem is lesz nála a telója... de ha mondjuk épp a kezében van, és lesz bátorságom, lehethogy megkérem, hogy küldjön pár számot.:D


Elég szégyenlős vagyok, nem hiszem, hogy magamról fogok képeket mutogatni.:D A jó kocsik jók lesznek.;) Szedek le a netről pár jó kocsis képet.:D És köszi azt az ötletet is, hogy a haverját is megkérdezhetem... mert csak ritkán van egyedül, de így akkor le tudom szólítani akkor is, ha a haverjával van.:) Köszi nektek! Remélem összejön.:D Azért még jöhetnek az ötletek, hátha lesz még vmi jó!;)

2009. jún. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!