Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti tudtok úgy elélvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tudtok úgy elélvezni hogy nem áll a cerka?

Figyelt kérdés
Még ovodás koromban kezdődött... Véletlenül oda került a kezem és egyszer csak hirtelen egy fájó érzés volt, olyan 5-10 mp-ig. Nem szóltam senkinek mert féltem hogy valamit csinálnak vele, később majd újból megpróbáltam mert érdekelt hogy mitől lehetett. Másodjára még fájt egy kicsit de már nem annyira mint legelőször. Harmadjára már cseppet sem fájt. Negyedjére már teljesen jó érzés volt, és innen nem volt megállás. Alig vártam a déli alvásokat hogy minél többször csináljam ezt. De mikor mentem pisilni sok kis piros pötty volt a fitymámon. Ha sokszor csináltam egy nap akkor sok volt ha csak 2x-3x akkor kevés. Ez ment olyan 10 éves koromig amikor először elélveztem álló f*szal. Akkor is fájt ez első 2-3 alkalom de utána élvezetes lett. A mai napig is el tudok élvezni úgy hogy nem áll. Csak kíváncsi lennék hogy miért? Mindenkinek megy ez vagy csak kevés embernek? Ha nem mindenkinek akkor mitől függ hogy ki tud és ki nem?
2012. márc. 7. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Bakker ilyenrôl még nem is hallotam.....xd...mutáns....xd
2012. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a barátnőd helyébe XD
2012. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

-.- Akkor áll fel amikor akarom nincs kihatással semmire.

+ tulajdonságnak nevezném és a pöttyök is eltűntek 10 éves korom körül.

2012. márc. 7. 21:28
 4/12 anonim válasza:
És mellesleg te most hány éves vagy???
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha adsz egy értelmes indokot amiért meg kellene mondanom és hogy a kor miben befolyásolja ezt akkor megmondom.
2012. márc. 7. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet jobban tudunk segíteni...ám ugyanúgy vered a répát és nem áll fel v csak megnyomod v mitomén és kész?....:'D
2012. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Minden ugyan olyan mint másnál.

Bár ezek után...

Reggel szoktam ezt a "technikát" alkalmazni mikor nincs mellettem. Én úgy szoktam mintha dolgoznám a csajt (aki alttam van) csak a kezem teszem oda a 2-t egymásra. Azután tarthat ameddig akarom, becsukott szemmel lehet képzelődni.

17 vagyok amúgy.

2012. márc. 7. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Én még a büdös életben nem élveztem kókadt rudival, szerintem ez lehetetlen, ilyen egyszerűen nincs! Pláne olyan nincs, hogy oviban 4-5 évesen élveztél. Papa szerintem te egész más dolgot csináltál.
2012. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van, hogy elég ittasan zwaffolós állapotában el tudok élvezni. Nem kemény, csak félig, inkább ilyen kulacs-szerű, de sok gyötrésre meg lehet facsarni. Szerintem Neked is ez a helyzet. Ez igazából nem gond, sőt jó is lesz majd, mert így komfortosabb lesz a szex, ha tudod, hogy elmész és meglesz a motiváció gyötörni a csajt.
2012. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kérdést én is kitehettem volna!! :D Ugyanezt csinálom már régóta.. Fekszek az ágyon, a f.szom nem áll, odateszem a kezem és igy mozgatom magam. Pár perc és elmegyek xD
2012. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!