Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: párommal együttvoltunk, megszakításos módszer,de NEM élvezett belém.(tudomtudom előváladék..de neki nincs előváladéka.oO) Namindegy, a mensim lassan 1 hete késik.Lehet ebből baba?
2012. márc. 7. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
...
2012. márc. 7. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:

8 éves a pasid?

Lehetsz terhes.

2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lehetsz...
2012. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem 8 éves.

És nemvagyok hülye..!

2012. márc. 7. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"megszakításos módszer..."

"És nemvagyok hülye..!"


http://www.youtube.com/watch?v=FdghRwWfaOQ

2012. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a megszakításos módszer az 50%-50%....aktus utáni 14napon a teszt biztosat mutat...
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
simán lehet belőle baba. nem tudom, miért van az, hogy rengeteg fiatal oda se figyel, de váltig állítja, hogy ő aztán elég érett a dologhoz, felelősségteljes, elég felnőtt az egészhez, aztán amikor pozitív a teszt pislog, hogy "ez hogy lehet?" néha még én is érettnek hiszem magam, pedig csak tizenöt vagyok, ami még messze van a felnőttségtől. írass fel tablettát, vagy vegyetek óvszert. nem azért, mert nekem vagy bármelyik másik hozzászólónak jobb lesz, hanem azért, mert nem kell majd legközelebb végigizgulnod a két menszesz közötti időszakot. remélem, nincs baba.
2012. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy neki nincs előváladéka? Melyik mesedélután mondta ezt? Minden pasinak van előváladéka, csak mostanában ez a trend, hogy bemesélik, hogy nekik nincs.
2012. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!