Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2 napja meg kellett volna jönnie. Ma vettem egy tesztet x-epil és most délután megcsináltam negatív lett ez már nem lehet pozitiv vagy még igen vagy csak reggel érdemes csinálni.
2012. febr. 22. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Elolvasod a használati utasítást és elolvasod mikor kell csinálni. Ha negatív, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.
2012. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem úgy van, hogy 10 nap után tudja csak kimutatni? Vagy 2 hét? Én úgy tudom, hogy ilyen hamar még nem érzékeli. De két nap kimaradás, azt jelenti: SEMMI.
2012. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ditta323 ***** válasza:
79%
Várj még a tesztel 32. napig nem jön meg akkor már érdemes a teszt
2012. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van olyan teszt ami 3 napos terhességet is kimutat!

Érdems reggel tesztelni mert a vizeletben akkor a legmagasabb a hcg tartalom!

A negatí teszt nem jelent azt hogy tuti nem vagy terhes!

Csainálj még egy tesztet de várj még vele egy kicsit!

2012. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell ennyit parázni, ha nem jön meg azonnal. Nekem például össze-vissza van, van, hogy hónapokig nincs, aztán utána is kiszámíthatatlan, hogyan jön meg. Pedig nem szedek semmit, ami befolyásolná.
2012. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont azért kellene szedni mert pl a fogamzásgátló az rendbe tenné!

Javaslom menj el nőgyógyhoz mert ez nem jó h össze vissza jön meg!


Pl:Azért parázik mert nem akar kb 16 évesen babát!

2012. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aktus utáni 14 napon kell tesztet csinálni.Akkor mutat biztos pozitívat vagy biztos negatívat.

HA nem védekeztél semmilyen módon,AKKOR LEHETSZ.

2012. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem értem, miért kell ennyit parázni, ha nem jön meg azonnal. Nekem például össze-vissza van, van, hogy hónapokig nincs, aztán utána is kiszámíthatatlan, hogyan jön meg. "


Hát ne haragudj, de neked igen is kellene parázni.

Ha hónapokig nincs, a baromira nem normális, hacsak nem most kezdtél menstruálni.

Ha vkinek hónapokig nincsen vérzése, akkor vszínűleg peteérése sincsen!!!

Menjél el orvoshoz.

2012. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF:

Azért azzal ne hitegessétek a kérdezőt,hogy a tabletta helyreteszi a menstruációt.Ez nem igaz.A fogamzásgátló a peteérést gátolja,így menstruáció nem is lesz,csak megvonásos vérzés (igaz,az óramű pontossággal) és amint abbahagyja a tablettát az ember ugyanúgy rendszertelen lehet,mint előtte.

2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"hacsak nem most kezdtél menstruálni."

hát ez az. az első menstruáció után pár évig még rendezetlen lesz.

2012. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!