Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! A véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki belezúgtam.És hát először is egy osztályba járunk gimibe,meg általánosba is egy osztályba jártunk(az is elég fura véletlen szerintem,hogy a többi volt osztálytársainak is ide járnak csak b-be) ,ő is és én is németes,minden könyvosztáson is egybe futunk,ja és voltunk nyáron ausztriába kirándulni családdal és ott is összefutottam vele.

NOS SZERINTETEK EZ PUSZTA VÉLETLEN?VAGY VALAMI MÁS?

Ha van hasonló élményetek akkor irjátok le.


Hülye,ostoba kommentektől kíméljetek!!


17l


2012. márc. 7. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Puszta véletlen, mert az élet működését nem ismerem.
2012. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem ez nem véletlen ;) Ragadd meg az alkalmat és szerintem kezdeményezz már amennyire egy lány tud egy fiúval szemben :)
2012. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kár :((
2012. márc. 7. 21:42
 4/13 A kérdező kommentje:

2.-ik volt ilyen furcsaság az életedben?

am köszi

de hogy kezdeményezek ?

2012. márc. 7. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanulj meg fogalmazni.
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert ha nem véletlen, akkor mi? Esetleg titokban figyeli minden rezdülésed, és követ. Vagy te őt. De az biztos, hogy nem az univerzum mesterkedik azon, hogy összehozzon titeket, ezt bizton állíthatom.
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

amint fentebb irtam ostoba kommenteket nem kérek.:(( köszi

(utólsónak szól)

2012. márc. 7. 21:45
 8/13 A kérdező kommentje:
Dr. TrLOL nek szólt persze :))
2012. márc. 7. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg ostoba kérdéseket.
2012. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyelj! Tűnhet szándékosnak, de vedd figyelembe ezeket: felvételinél nem ő dönti el, hogy bekerül-e abba az osztályba, ahová te. Azért, mert hasonló érdeklődése van, és abba a suliba/osztályba jelentkezett, mint te, nem feltétlen tetszel neki. Könyvosztáson általában az egész osztály ott van (nekünk pl. meg volt adva, hogy a mi osztályunk 10-11-ig veheti át a könyvet), másrészt meg ahhoz, hogy szándékosan akkor menjen, mint te, tudnia kellett volna, hogy te mikor mész. Ha nem mondtad neki, nem valsózínű, hogy miattad ment akkor. A kirándulás meg... Szerintem egy 17 éves fiú aligha engedheti meg anyagilag magénak, hogy egy lány miatt elutazzon ausztriába a családjával, vagy épp egyedül.

De ezektől függetlenül persze lehet, hogy tetszel neki, csupán ezek a dolgok nem tűnnek túl logikusnak, ha azt nézzük, szándékos-e, amit csinál.

2012. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!