Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Taliztam egy gyerekkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taliztam egy gyerekkori barátommal.Már évek óta nem láttuk egymast. Kicsit meglepodtem és kerdések vannak a buksimban néhány dologgal kapcsolatban és szeretném kikérni a véleményeteket. Mit tehetek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Leányzó vagyok.

Nagyon jól éreztuk magunkat,kellemesen beszelgettunk meglepo modon hogy pár éve taliztunk.Nagyon ari a srác és jo képu is.Viszont azt mondta nehéz neki az ismerkedés mert dolgozik alltalában ami ertheto,de mondogadta szeretet hianya van és kerdezte tollem hogy lehet igazan csajozni mert neha gatlasai vannak,amit nem ertek mert lattam anno hogy volt barátnoje.Tali végén mondta jol erezte magat és kár hogy csak ennyi volt.Mondtam tarthajuk a kapcsolatot.Irt levelet email-ben hogy szeretne talizni.Hogy viszonylujak egy olyan pasihoz akivel regen csak par napot nyaraltam és most pedig megjelent az eletemben mint 1 idegen akorol semmit nem tudok mi a célja velem kapcsolatban.Hogyan deritsem ki?

Kerlek titeket irjatok oda fiu vagy leány a valaszolo.Koszonom.


2008. okt. 14. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok!


noss, ahhoz hogy tudd mit akar, vagy hogyan ahhoz ismerned kéne a személyiségét! ha nehezen megy neki a csajozás, és már nagyon szeretet hiánya van, akkor azt nem véletlenül említette meg neked :D ismétlem: NEKED x) magamból és férfi ismerőseimből indulok ki! Szerintem ha tetszik neked és szeretnél vele együtt lenni akkor egy próbát megér.

2008. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a bíztatást.Adok magunknak idot hogy kiismerjuk egymást,aztán majd kiderul...
2008. okt. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!