Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szoktátok cserélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szoktátok cserélni a barátnőtök tamponját? Vagy volt már rá példa?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok és biztos, hogy nem engedném meg a páromnak. Szerencsére nincsenek ilyen vágyai.
2012. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Én se engedném meg.
2012. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, ilyen kérdés nemrég volt, vagyis hasonló. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát pasiként vhogy ez eddig nem jutott eszembe, de nem is nagyon vonz a dolog:) Sztem ez a nő magánügye.
2012. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsősorban fiúk válaszát várom.

Én gyakran kicserélem a páromnak:-)

2012. márc. 8. 13:37
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát... MÉg sosem gondoltunk ilyesmire, de ha egy nap azzal állítana elém a párom, hogy "szívem, kicserélhetem a tamponod?" Először kiröhögném, aztán lehet, hogy megengedném, csak a vicc kedvéért. :D
2012. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hát vannak itt beteg emberek.
2012. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem biztos, hogy erre van szükségük a férfiaknak. A fenék törlést is mindeni sajátmaga végzi el.
2012. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gusztustalan..
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Még tizenévesen az első pasim igen érdeklődő volt, ő simán megkérdezte egyszer, hogy kivehetné-e. Én azt láttam rajta, hogy ő ettől többnek, tapasztaltabbnak érzi magát, mert a nőknek egy ilyen intimebb dolgába is betekintést nyert. Tudja, hogy milyen és kész. Egyszer kipróbálta, ennyi.

A férjem is a kapcsolatunk elején érdeklődött egyszer egy helyzetben, csak úgy még szavak nélkül. Láttam rajta, hogy kíváncsi. Mondtam neki, hogy persze, vegye ki, ha érdekli. Kivette, megtapasztalta, hogy milyen és ennyi. Mondjuk betevés nem volt. Nem találnám izginek részemről és kényelmesebb is magamnak az ilyesmit, de ki hogy szereti.

NEktek miért jó, ha ti teszitek be a tampont?

2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!