Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit tennétek/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit tennétek/hogyan reagálnátok, ha kiderülne:a barátnőtök 1 éve megjátssza az orgazmust?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
rábasznék a hátára h játsza meg a fájdalmat is ha ilyen jól szinészkedik
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék magamon mennyire szar vagyok:D
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Én azon gondolkoznék el h mit is ér a kapcsolat h ennyi ideig hazudott. Gondolom ha az elején elmondja akk még meg tudtátok volna beszélni és tenni érte, de így már ott az a sok hazugság
2012. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem nem akart megbántani, szóval én megbeszélném.
2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nagyon sok nö megjátssza
2012. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani XD Szerintem sokkal bántobb az h egy év után közli mint ha rögtön megbeszélik
2012. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Én 2 évig játszottam meg...5 éve vagyunk együtt és azóta 2 percenként eltudok menni.

Azért tettem:

1. Mert szerettem és nem akartam megbántani, mert Ő aztán keményen túrázott rajtam mindig.Tisztában voltam, hogy bennem van a "hiba", hiába nyalt falt, és dugodt a kemény hosszú farkával én nem álltam még készen rá. Ezért bárkit dobni baromság. (Már ha tényleg szereti)

2. Nem éreztem akkora jelentőségűnek az orgazmust, hogy egy ilyen kis fos miatt vége legyen bárminek is.

2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sztem az is egy kis baromság (már amennyiben szeretitek egymást) h nem mész el és meg lehet beszélni. Ha e miatt szakít az hülyeség. A hazugság miatt viszont már meg gondolandó a szakítás
2012. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tettetném hogy érdekel.
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló adta meg az igazi választ, s mindenki elrepült felette. Pedig milyen igaza van.

Jóbarát!! El kellene gondolkoznod, hogy nem vagy überfrankó az ágyban!

2012. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!