Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti ha randiztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ha randiztok egy lánnyal és azt mondjátok neki a randi után hogy nagyon szimpatikus vagy még mindig és szeretnék még egy találkozót, akkor más csajnak minek írogattok? Vagy ez általános?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem ez nem elítélendő, hogy más lánnyal is találkozgatok közben. Az nem azt jelenti, hogy nem mondott a randi végén igazat a srác.
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert mért ne komunikálhatnák más lányokkal is attól hogy veled akarok még találkozni ?
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

attól függ h más csajjal mit írogatok...


de általában azért mert mi hiába mondjuk h gyönyörű vagy meg szeretnénk sokat találkozni meg látni...ettől a csaj még nem biztos h ugyanezt gondolja és soxor nem is adja tudtunkra....


ezért biztosítjuk ki magunkat hogy ha a csaj kosarat ad akkor ne kelljen búslakodni...de ha a csajjal összejön amit szeretnénk akkor nem írogatunk más csajnak csak haverilag...

2012. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom olyan féltékeny vagyok
2012. márc. 8. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
létezik fiú-lány barátság.. hadd beszéljen velük.. vagy ha úgy beszél velük ahogy veled, akkor te is csak a barátja vagy :D ha ez nem tetszik, akkor adj neki többet pl.: mosolyogj többet az arcába + nevess sokat a viccein (ha vannak XD)
2012. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"ezért biztosítjuk ki magunkat hogy ha a csaj kosarat ad akkor ne kelljen búslakodni...de ha a csajjal összejön amit szeretnénk akkor nem írogatunk más csajnak csak haverilag..." teljesen egyet értek. +1 ez így igaz.
2012. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jo de ő tudja hogy nekem is nagyon szimpi és többet akarok tőle , mikor ő a tudomásomra hoztam mondtam h ez kölcsönös
2012. márc. 8. 17:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval.
2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy lány megtetszik, jobban mint a többi, akkor az több figyelmet kap tőlem, őt teszem előre mindenki mással szemben, az biztos, de ha mondjuk viszont meg nem kölcsönös, akkor meg mindegy, mert úgy sem sértődik meg.
2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!