Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » CSAJOK! Ti inkább az egyszerüb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Ti inkább az egyszerübb vagy a nyakatekertebb bókokat szeretitek?

Figyelt kérdés
pl.: jó a segged vagy Kulináris vitézségedet,csak kecsességed múlhatja fölül és ama csodás érzékiség ,ami belőled fakad.
2012. márc. 8. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora dinnye vagy xD Valamiért ráizgultam erre a gyümölcsre.
2012. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ez, hogy milyen kapcsolatban vagytok, kinek mondod.
2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legtöbb csajban így bennem is, mindig arra vágyunk hogy elénk áljon egy férfi és megmondja nekem, hogy bébi ku rvára seggbe b@sználak
2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 étoile et lune ***** válasza:
100%
Hát, az első semmiképp nem nyűgözne le. A második még kijöhetne jól, kivéve akkor, ha túl átszellemülten, letérdelve, esetleg b*zisan mondaná. Ha viccesen mondaná, de komolyan gondolná, tetszene, igen, ez jönne be jobban. Azért bókoljon már egy kicsit különb módon, nem úgy, mintha az út szélén állnék.
2012. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért az első és a második közt van átmenet. Amúgy én örülök az egyszerű de őszinte bókoknak

"De csinos vagy"

"Gyönyörű vagy"

"Szép a szemed"

De ha valami apróbb dolgot dicsérnek amit nem mindenki vesz észre az sokkalta jobban esik.

"De szép vagy mikor mosolyogsz, mosolyogj többet :)"

"Új frizurád van? Nagyon jól áll"

"De szépek a kezeid" (Összeérintitek a kezeteket)

2012. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!