Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék meghódítani egy olyan férfit, akinek tetszem, mégis azért utasított vissza, mert neki egyszerűbb és kényelmesebb az élete párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Vonzódik hozzám, tetszem neki, ezt beismerte, de mégsem kell neki párkapcsolat, mert már "így szokta meg". Közben én meg szerelmes lettem belé, de nagyon.

Most próbálok semleges lenni előtte, de nagyon nehéz, és legszívesebben sírnék olyankor.


2009. okt. 7. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szexet akar Tőled, de a lelki bajaid nem kellenek Neki. Ne add egyiket a másik nélkül.
2009. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmi nem volt köztünk, még egy csók sem, csak erős szimpátia, érdeklődés egymás iránt, aztán amikor én közeledni próbáltam, ezzel a kifogással utasított el, hogy "neki kényelmesebb, és egyszerűbb egyedül", habár elismerte, hogy magányos, és néha jó lenne egy társ.

Nem használna ki, ismerem annyira, tisztességes, és sajnos csak a munkájának él...

2009. okt. 7. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

30 feletti?

lehet hogy csalódott. Nem mer belevágni egy új kapcsolatba.


De az is lehet hogy szűz. Vagy bármi gátló tényező. Amit ő szégyell.

Kérdezz, rá őszintén, hogy miért nem???

L/27

2009. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen, 30 feletti, és nekem is az a véleményem, hogy nem mer belevágni egy kapcsolatba, és ezen szeretnék változtatni anélkül, hogy úgy érezné, hogy ráakaszkodom. Hogyan tegyem?
2009. okt. 7. 12:44
 5/7 anonim válasza:
amelyik férfi mindig az egyszerűbb megoldást választja,azzal nem is jó kezdeni,mert a kapcsolatban sem fog küzdeni semmiért.
2009. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De te független vagy? Mert ha nem, akkor valószínűleg azért nem akar belemenni.
2009. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, független vagyok, és ő ezt tudja nagyon jól. Neki se volt 3 éve még egy futó kalandja sem, de mégis inkább az "egyszerűbb és kényelmesebb" megoldást választja, és a munkájába menekül. Azóta kerüljük egymást, nem tudom mit mondhatnék neki ezek után, hogy ezzel utasított vissza, de én nagyon beleszerettem.
2009. okt. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!