Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges olyan módon teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyan módon teherbe esni hogy az ujjaimmal juttatom a spermákat a hüvelyembe? Vagy ez igy kizárt? Lehet nevetséges kérdés, , de szertném tudni!

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2012. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen de én igazából arra lennék kiváncsi hogy nagy vagy kicsi ennek az esélye, mert ugye a spermiumok a levegőre kerülve elég kevés ideig életképesek..
2012. márc. 8. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

50%

Vagy teherbe esel, vagy nem.

2012. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
A párod tudta nélkül akarsz teherbe esni? Ha igen,az nagy szemétség.
2012. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A rövid történet annyi hogy 5 éve házasok vagyunk csak a párom most végzett el egy egyetemet és ő még várna pár évet amég kellően jol keres.. de most is jo körülmények között élünk, az apro probléma annyi hogy én már 34 éves vagyok... és kicsit ketyeg az orám.. de egyébként ha "véletlenül " összejön a bébi örülne, csak akarattal nem probálkozik...
2012. márc. 8. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha mondjuk a párod az asztalra élvez, te meg a 24 órája az asztalon álló spermából egy cseppet magadba kensz, akkor nem leszel terhes.

Vagy ha teszem azt előváladék kerül a kezedre, aztán megujjazod magad, akkor sem leszel terhes.


De ha teszem azt ráélvez a hasadra, te meg fogod magad, és amennyit csak tudsz, jó mélyen belekensz a hüvelyedbe, akkor teherbe eshetsz.


De szerintem ez elég erkölcstelen dolog lenne a pároddal szemben. Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot, mondd el, hogy neked már ketyeg az időd, nem szeretnéd, jha később a korod miatt nem lehetne babád vagy épp beteg lenne azért 35 fölött a Down kór esélye igen csak megugrik...)

2012. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már sokat beszéltem erről vele, de ebben a témában hajthatatlan mindenképp le akarja körözni pénzben az apját... szoval amég annyi pénzünk lesz ami neki már elég jo anyagi lét... addig én 80 leszek, max annyi hogy azt mondta ha mégis összejön örülünk neki.. azért probálkozom hátha... bár az esély szerintem is elég kevés! Azért köszi
2012. márc. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!