Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyomozhatnám le, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomozhatnám le, hogy van-e valakije? Úgy érzem, hazudik nekem!

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot. Hónapok óta csapja nekem a szelet, viszont nem engedem közel, mert valami nem stimm vele.


Párszor hívott, nem láttam, visszahívtam, kinyomott, azt mondta a másikon kollegával beszélt.


Késő este felhívott, beszélgettünk, majd hirtelen sietős lett és pillanatok alatt elköszönt, mondván mennie kell tankolni.


Valami sántit nekem. Közös ismerősünk csak olyan van, aki az én barátom, rajtam keresztül ismerik, tehát tőlük nem tudok kérdezni. Közösségi oldalt csak egyet használ, ott se kép nőről, se állapot kiírva.


Légyszi segítsetek, mert már nagyon szeretném lezárni a témát. Tudom, hogy meg is kérdezhetem, de ha nekem udvarol, nyilván nem mondaná el. Tudni akarom, hogy őszinte ember-e, mert ha nem, nincs miről beszélnünk.


Ötletek?


2012. márc. 8. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Neked is elmondom az életben egyszer szépen, hogy mindig lesz olyan dolog, amit nem fogsz tudni, ha beledöglessz a tudatba, akkor is. Ha kitéped az összes hajad akkor is. Nem tudhatsz mindent és nincs is mindenhez jogod. PONT


Egyébként megbízol benne vagy sem. Ennyit tehetsz. Én a nem mellett maradtam.

Amúgy meg, hogy ne legyek veled teljesen roh.adék, írj neki más nő nevében. De ne játsz másokkal te sem.

2012. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de azt gondolom, hogy jogom van hozzá. Ne akarjon már valaki velem lenni, nekem udvarolni, velem ágyba bújni úgy, hogy otthon valaki várja, és miattam megcsalja.


Nekem senki párja nem kell, tabu, érted?????


Gyanús lett, azóta nem bízom benne.

2012. márc. 8. 21:52
 3/14 A kérdező kommentje:
Látom elpoénkodjátok, pedig szerintem marhára nem vicces, hogy átvágnak mint a sz_rt, vagy korrektül közeledik valaki.
2012. márc. 8. 21:52
 4/14 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy férfiak vagytok. Csak nem tudom mit szólnátok fordított esetben?! Rögtön r_banc lenne a nő meg minden egyéb, de nekünk csendben kell türni, igaz?


Oké, minden kedves jó tippet egy kedves piros manccsal viszonzok is!

2012. márc. 8. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Törd fel a levelezőjét, de az már nem legális.

Sajnálom, de ilyen az élet. Vagy görény vagy nem.

2012. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél is ezt mondanám.

Ismertem egy olyan nőt, aki mindent tudni akart. Elég visszataszító módon viselkedett. Te ne legyél ilyen.

Megértem, hogy nem akarod, hogy becsapjanak....De tényleg nincs mit tenni.

2012. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én senki életében turkálni nem akarok, de ha párja, családja van, ennek itt akarok véget vetni. Ezt miért nem lehet megérteni?


Eddig azt mondtam, biztos tévedek, de már nem csak nekem gyanús a viselkedése.

2012. márc. 8. 22:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Jó, de ha te nem tudod kitalálni, hogy mit teegyél, mi főleg nem fogjuk, mert még annyira sem ismerjük a helyzetet.

Tudod hol dolgozik? Messze laktok egymástól? Milyen gyakran találkoztok? Milyen kapcsolatban vagytok? Udvarol neked?

2012. márc. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

40 km-re él tőlem. Tudom, hol dolgozik, persze.


Udvarol? Próbálja elcsavarni a fejem, igen.


Én csak ötleteket vártam, hogy honnan lehet megtudni valakiről, hogy kapcsolatban van-e?

2012. márc. 8. 22:17
 10/14 anonim ***** válasza:
És ha egyértelmű üzeneteket írnál neki? Hátha lelepleződik és legalább a barátnőjét nem hitegetheti tovább.
2012. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!