Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az inkább aktív, meleg pasinak milyen típusú fiúk jönnek be mind pusztán szex, mind párkapcsolat céljából. Mostanság elkezdtem járni edzeni, hogy elég izmos legyek ahhoz, hogy szóba jöjjek a helyesebb kategóriánál (az izmokat leszámítva elégedett vagyok magammal, igaz csak 170cmre nőttem, és ez néha frusztrál), mivel tudom, hogy fiúként ők is azt keresik a másikban ami legalább külsőre férfias. Sajna vékonyként sokan nyunyesznak azonosítanak be, akikkel semmi bajom, de azért van pár alapvető különbség köztem és köztük, legalábbis gondolkodásban. Esélytelen, hogy találjak magamnak egy helyes srácot, vagy kezdjek el mindenkit bejelölgetni fb-n (ami egy külön tanulmány mellesleg :D ), ahogy sokan csinálják "hátha lesz valami alapon", és ami nagyon nem a stílusom?

20/F


2012. márc. 8. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Reklám :
2012. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Facepalm:


[link]

2012. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
eddig remek :D
2012. márc. 8. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

ne genyózz már!

ha már ilyen vagy,akkor legalább te legyél az aktív.

ne legyél nő bakker.

2012. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem leszek nő! :D az, hogy a érzelmileg és szexuálisan hogy érzem jól magam, nos azon nem tudok változtatni (persze, az idő előrehaladtával feloldódnak a határok, de pl. tudom magamról, hogy sosem leszek annyira kemény gyerek, de ez nem jelenti azt hogy csaj lennék, csak nem vagyok egy irányító típus)
2012. márc. 8. 23:52
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

ja lehet.

mondjuk láttam pár rész a fiúk a klubból-ból és abban a szőke nyunyesz csak egy valakinek volt nő a többieket ő dugta.

2012. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Alapszabály: kb. olyan legyél, amilyennel össze akarsz jönni. Ha tehát izmos pasira vágysz, akkor az edzéssel jó irányba haladsz. Ha inkább passzív vagy, akkor nem probléma a 170 centi sem.

Egyébként láttam már izmos pasit nyunyóval járni, szóval az sem kizárt, hogy valakinek jó leszel így, ahogy vagy :) De tény, hogy gyakoribb a kigyúrt-kigyúrt, nyunyó-nyunyó pár.

Egyébként attól még, hogy egyelőre nem vagy a saját ízlésed szerint álompasi, meg nem akarsz neten ismerkedni, járhatsz nyitott szemmel, ismerkedhetsz, hátha megfogod álmaid hercegét. Sokat számít a megjelenés, és tudom, nehéz elhinni, de a belső tulajdonságok is. :)


29/F

2012. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Minden meleg pasinak másféle alkatú srác jön be. Az edzést én is ajánlom, mert ha egy férfi már a férfiakhoz vonzódik, akkor érezni is akarja, hogy férfival együtt. Bár az izmok az, csak egy része, mert ehhez még férfiasság is kell. Ha nem is az a macsós hozzá állás, de legalább ne vágja le mindenki egy melegről, hogy az.


De nem is kell túl parázni ezt. Nekem pl: elállnak a füleim. Nem olyanok, mint egy antenna, nem is nagy, de eláll. Azt hittem, hogy soha senkinek nem fogok kellene miattuk és párom számára ez az egyik szexepilem. Nem tudhatod, hogy másnak mi fog tetszeni benned. Lehet pont egy olyan tulajdonságod, amiről nem is gondoltad volna.


Egyébként meg a sikerhez a belső is számít, ahogy az előttem lévő is írta. Az sztem még a kisebbik gond, ha nyúnyos alkat vagy, de az már gáz tud lenni, ha valaki nyúnyosan is viselkedik.


23 Meleg F.

2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, már edzéstervet is csináltattam magamnak, nyárra muszáj a legjobb formámat hoznom. Nem tartom magam nyunyós viselkedésűnek, már nem, igaz sok időmbe került mire átneveltem az agyam, lányok között nőttem fel, férfi példám sose volt. Ennek ellenére mára elfogadtam azt, hogy macsó sose leszek (bár ilyen vicces törpemacsó lehetnék :D ), de mindent megtettem a vágyott végcél elérése érdekében. Bízom benne, hogy megtalálom a párom, egyelőre viszont szeretném jól érezni magam, na nem "agybafőbe" módon, csak lazán, kellemesen, kötöttségek nélkül.

Gratulálok kedves válaszoló a kapcsolatodhoz, megjegyzem, az én egyik helyes ismerősömnek is elállnak a fülei, mégis bomlanak utána a nők, szóval van abban valami, amit a párod mond. ;)

2012. márc. 12. 00:00
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
alterego ---> sötétszoba
2012. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!