Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, neketek eszetekbe jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, neketek eszetekbe jut efféle gondolat? Srácok erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Eddig 2 barátom volt, mindkettővel volt szexuális kapcsolatom. Az utolsó szakításom óta hosszú idő telt el, s már nagyon vágyok egy normális kapcsolatra, de folyton azt tapasztalom, hogy a srácoknak folyton csak szűz csaj kell. Mikor ezt hallom, kb. úgy érzem magam, mintha valami second hand tárgy lennék. Szóval már ha ismerkedek sokszor hülyén érzem magam. Érzett valaki még ilyesmit?
2012. jan. 29. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont elegem van a szűz csajokból. Azért ribi se legyen. Az aranyközép út mindig a legjobb.
2012. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 pasi után szerintem nem vagyok ribanc, s mindkét pasival komoly kapcsolatom volt és csak velük volt eddig szexuális kapcsolatom.
2012. jan. 29. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ti bátran privizhettek egymásnak. Sok sikert :)
2012. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fúú na persze, mert a pasiknál persze nem gáz, de egy nő legyen monogám egész életében? szerintem ez gáz hozzáállás.
2012. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
velem még nem volt ilyen. nekem is 2 barátom volt, de senkivel nem találkoztam még, aki kifejezetten szűz lányt akar. 21L
2012. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ezt a hülyeséget meg még is hány pasitól hallottad és kiktől??


nekem nem kell szűz lány abszolút lényegtelen számomra h az legyen. Ez nem a középkor.

2012. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig konkretan két sráccal beszéltem az utóbbi időben, akiktől akartam is volna többet, ők voltak azok, akik ha a szex került témába megemlítették, hogy szűz csajokkal jó a szex stb. Az egyik közülük meg konkrétan azt mondta, hogy reméli, hogy a köv. baratnője szűz lesz. Szóval ezek után én inkább nem meséltem semmit magamról.
2012. jan. 29. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a srácok is szüzek voltak, és nem akartak beégni.

Én nemigen találkoztam olyan palival, aki szerette volna a szüzeket, mondván azokkal irtó sok a macera, és egyáltalán nem jó. Persze ők sem ribiket akartak, csak egy kissé tapasztaltabb csajt.

20L

2012. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tevetke ***** válasza:

Szerintem azért mondták, mert bénák (vagy annak érzik magukat) az ágyban, egy szűz lánynak meg nincs viszonyítási alapja... Vagy az egojuk is besérül az olyasmitől, ha a csaj azt mondja szex közben, hogy figyelj ezt most ne így, hanem úgy, mert én úgy szeretem...

Szerintem emiatt nem kell hülyén érezned magad...

2012. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét hallom rendszeresen. Sok 28 év körüli fiúbarátom van és gyakran emlegetik, hogy jobb kerülni a szüzeket, mert azok vagy nagyon sokára jutnak el addig, hogy le is feküjenek a szerelmükkel, vagy ha oda is kerül a sor, nem tudnak mihez kezdeni, olyanok mint a fadarabok. Elméletben szép lenne, hogy csak egy pasival, életünk szerelmével bújunk ágyba, ez viszont szinte kizárt, hogy összejön. Eddig 3 párom volt, ketten hagytak el. Az első akinek odaadtam magam, 4 év után egy másik lányért hagyott el, a második pedig hosszas udvarlás után, miután lefeküdtem vele, kijelentette, nem szeret, fejezzük be, túl rendes vagyok, neki ribancos nő kell... Ezek pasik voltak a ,,ribancok" és nem én.

26N

2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!