Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérhetném meg anyumat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérhetném meg anyumat, hogy menjen el itthonról, hogy mi kettesben legyünk?

Figyelt kérdés
Szóval, a helyzet a következő: Szeretnék a barátommal.. itthon 1-1 éjszakát kettesben tölteni. Anyum nem tudhatja meg, hogy mi ketten.. mit csinálunk (azt hiszi, hogy csak barátok vagyunk, merthát, mindketten fiúk..), ezért szeretném megkérni, hogy Ő és a hugom töltse máshol az éjszakát. Hogy tudnám a lehető legegyszerűbben megkérni őt?

2012. márc. 8. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha erre megkéred, biztos furcsállni fogja a szitut..
2012. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, szerintem mindenképp mond el anyudnak, mi a helyzet. Ha meg az a típus, hogy nem értené meg (ez is előfordulhat, Te ismered őt), akkor mond azt, hogy nőt viszel fel. De őszinteség a legjobb, úgysem titkolhatod örökké. Meg tudhatjuk a korodat?
2012. márc. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne b_zizzatok, ti szemétládák. A legjobb barátom is meleg és értékesebb személy, mint bárki.
2012. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az első válaszokat, remekül definiáljátok magatokat.


Amúgy 19 évesek vagyunk. Anyum pedig.. megértő típus, de nem szeretném ezzel.. leterhelni. Egyenlőre nem.

2012. márc. 9. 00:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 19 vagy, akkor tényleg mondhatod, h nőt viszel fel. Abszurd, és felettébb ironikus helyzet, de nekem ez az egy ötletem van.
2012. márc. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pj0tr ***** válasza:

Hát nem tudom. Hagyományos esetben (fiú-lány) nem kell kirakni az egész háznépet egy numera miatt. Ha azt mondod, hogy csajt viszel fel akkor találkozni is akar vele, szóval nem jó megoldás. Főleg, hogy anyukád valószínűleg nem hülye és pedzegethet már valamit.

Comming out és nem kell kirakni anyukádat a saját lakásából, hogy ti kufircolhassatok. Gondolom vannak szobák a lakásban, praktikusan ajtóval szerelve. Nehogy már ők menjenek szállodába!

2012. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolod az a megoldás, hogy mindenki menjen a bánatba mert te homokozni akarsz? Miért nem ti mentek valahova?
2012. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem koptasd le azt a srácot és szerezz egy NŐT!!
2012. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3. Vajjon miért 1 langyer a legjobb barátod! Te is az vagy? ;D
2012. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!