Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Végülis mitől keletkezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végülis mitől keletkezik a 'nunipuki' és tudok e valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Barátommal való szex köben mindig történik.. és elég kellemetlen.. utálom.. lehet valamit csinálni?
2012. márc. 9. 00:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet: szeretkezzetek légmentes térben.
2012. márc. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pózváltás.levegő megy be,semmi különös.
2012. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

KÖCSÖGDUDA! :-DDD

Bocs, most fogok elpatkolni a röhögéstől.

2012. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sok alsótestedzés és méretre álló szerszám megoldja a problémát! ;)
2012. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát a puncipuki inkább azoknál a nőknél fordul elő, akik már szültek. De sajnos egyre több fiatal is "puncipukizik", ami szégyen. Túl tág vagy öregem, szét vagy b*szva (nuku mozgás, nuku izom).
2012. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld ki egy termosszal...az talán tömít rendesen.
2012. márc. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség, hogy túl tág lenne.

Én rendszeresen sportolok, nem szültem még, nem vagyok szétkúrva, mégis előfordult már nálam is puncipukizni. Egy normális pasit ez nem zavar. Ők nyomnak minket tele levegővel. Engem sohasem zavart, de a páromat sem.

2012. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Khm.. 15 évesen (első állandó kapcsolattal) nem értem, hogy lehetek szétb*szva.. Mozogni keveset mozgok, ez igaz. De milyen sportot választjak?

A tornaórákat messziről kerülöm, mert hányok a röplabdától.. más pedig nincs.

Most újra elfogok kezdeni lovagolni.. ez talán segítene a helyzeten?

Valóban a férfi pumpál minket tele, és barátomat sem zavarja, de nekem kellemetlen.. plusz fáj után a gyomrom is.

2012. márc. 11. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
15 évesen eleve miért engeded magad megdugni?
2012. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, most lehet k*rvázni itt.. meg mittudom.

Van egy 22 éves barátom már 7 hónapja. Én elég forróvérű vagyok, valóban nem ő volt az első, de rajta kívül csak egy sráccal voltam.


Megd*gatni magam? A szex az jó, azt hiszem ez érthető.

Szüleim tudnak róla, fogamzásgátlót is szedek és soha nem rizikózunk. Sajnálom, kicsit többnek érzem magam 15-nél.

Aki pedig ez miatt fenn akad, inkább legyen kibukva a felelőtlen 15-től.. ne pedig tőlem.

2012. márc. 11. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!