Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt-e nektek olyasmi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e nektek olyasmi vagy létezik-e hogy az ovszeren tünagyságu lyuk keletkezik?

Figyelt kérdés
mert kiváncsiságbol kijukasztotam egy spermás ovszert!..elöbb kiváncsi lennék mi a véleményetek majd megirom mit tapasztaltam! ELÉGGÉ ÉRDEKES
2009. szept. 12. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
mi a kérdés? Hogy hüly evagy h kilyukaszgatod? jah mert akkor igen!
2009. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ime megindt egy érthetettlen ember ki még az általánost se járta ki!!!! én csak itt látok kérdöjelet mi igy néz ki kedves barátom??????.......Volt-e nektek olyasmi vagy létezik-e hogy az ovszeren tünagyságu lyuk keletkezik?
2009. szept. 12. 12:09
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
"kijukasztottad"? Érdekes. Inkább magyarra kéne tanulnod és nem gumikat lyukaszgatnod... -.- Úgy nézem az ékezetek se nagyon mennek. Érettségiztél már? Sikerült?
2009. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
na megindt egy magyar segfej.. én szlovákiábol irok kedves és nem magyar bilenytyün...NA IGEN KILYUKASZTOTTAM MERT KIVÁNCSI VOLTAM HOGY HOGY LEHET ÉSZREVENNI SEX UTÁN HA JUKAS A GUMI...TEHÁT A SPERMA TOVÁBRA IS BENE MARADT ERÖSEN ÖSSZE NYOMTAM A VÉGÉN A TARTÁLYT ÉS SEMMI AZTÁN MÁR MIKOR NAGYON ERÖSEN NYOMTAM AKKKOR SZIVÁRGOTT EGY PICI CSEPP...AKKOR HONNAN ÉS HOGYAN TUDJUK MEG MIKOR JUKADNAK KI?
2009. szept. 12. 12:15
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

"ime megindt egy érthetettlen ember ki még az általánost se járta ki"


Te csak ne szóljál le másokat, úgy, hogy a helyesírásod egy harmadik osztályos tanulóénál is rosszabb. Egyszerűen borzalom, és még te ugatsz itt. Ráadásul fogalmazni sem tudsz normálisan.... Az idióta kérdésedről meg ne is beszéljünk. A másik meg, hogy te voltál kíváncsi a véleményünkre, ebből kiindulva az első válaszoló hozzászólása teljesen korrekt.

2009. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
na ime mégegy idiota ki nemtudja felfogni hogy szlovákiábol irok? hm hm teljesen reménytelen a felfogásod..de még mindi nem kaptam választ semmire se mert nem képes eljutni a gyenge agyadig a kérdés! sajnállak
2009. szept. 12. 12:19
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szlovák billentyűzeten tudtommal nincs "ü" betű. Neked hogy sikerült összehoznod?
2009. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem a billenytyün hanem a windowsba
2009. szept. 12. 12:21
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Szakítószilárdságról már tetszett hallani? Ha nem, a fizikakönyv mindig ott áll a polcon - a helyesírási tanácsadó mellett...
2009. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%

És a szlovák billentyűzeten nincs "L" meg "Y" billentyű? Hány éves vagy? Komolyan annyi eszed van, hogy az egyetlen "LY"-nal kezdődő magyar szót nem bírod helyesen leírni???

Te nem szlovák vagy, vagy szlovákiai magyar b*zdmeg, hanem cigány. Azok írnak így.

2009. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!