Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nincs zavarban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nincs zavarban egy lány társaságában, akkor nem is tetszik neki?

Figyelt kérdés

Na pl!! Leül velem szemben, leveszi a cipőjét, nyújtózkodik, kihúzza magát, széttárja a karjait, aztán mikor feláll és újra lehuppan velem szemben, akkor fura hangot ad ki a szájával és hevesen ír.......Vagy kicsit hangoskodik... SZÓVAL LAZA!!!


Na ez volt az első alkalommal,mikor "megismertem",de még nem beszéltünk,amúgy könyvtárról van szó!!

Második alkalommal meg mikor meglát,akkor nehezen vesz levegőt, nagyokat sóhajt,meg a tollával idegesen kattintgat, meg úgy játszik vele,hogy majdnem kirepül a kezéből...JA és bámul,de mikor ránéznék,elkapja a tekinteté.Ha mégis rámnéz,akkor háát ilyen tátott szájjal és behúzott állal,hogy is mondjam!!:P


Szóval szerintem nem volt valami zavarban eddig,szerintetek???Most akkor akar valamit tőlem vagy sem???A barátai is mondjuk figyelnek,meg mosolyognak,beszélni kezdenek és az irányomban néznek,amikor meglátnak...


2011. jún. 7. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem a zavarba jövős fajta.
2011. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy ő mit érez, ezekből nem derül ki. De hogy neked nem közömbös, az biztos, mert ennyire pontosan figyeled minden mozdulatát. Ha akarsz valamit, akkor kicsit provokáld. Ha csak lesed, akkor nem lesz semmi.
2011. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hehe, így kell tolni
2011. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi van??? Én mindenre figyelek,nem csak rá.
2011. jún. 7. 18:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Inkább beszéljük meg,hogy mit akar ilyen viselkedéssel????
2011. jún. 7. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Jéééézusom! Ezeken a kérdéseken csak a fejemet tudom fogni...


Vannak pasik akik nem jönnek zavarba a lányoktól, mert magabiztosak, vagy azt mondják vagy összejön vagy nem, és nem az a fajta akinek ha nem jön össze a csaj akkor leül otthon szomorú számokat hallgatni mint néhány lányos-fajta pasi!!!!


Ettől még lehet h tetszel neki! ÉS bármi lehet! Szex -szerelem-barátság-házasság, gyilkosság, erőszak

2011. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Induljunk ki onnan, hogy a bármi nekem nem jó válasz, mert eddig én is itt tartok. Legyél szíves értelmesebben hozzászólni, amúgy pedig köszi, hogy vettél ennyi fáradtságot is, hogy gépeltél nekem,rendes vagy.
2011. jún. 7. 18:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk konkrét választ elég nehéz adni. Ebből nem lehet megállapítani, vagy te környezetedben csak az lehet hogy vagy zavarba jön valaki vagy akkor nem is érdekled?


Ja megeshet hogy tetszel neki, mivel hogy a barátai is néznek meg veled szembe ült már 2 alkalommal is. Az meg hogy beszélgetnek lehet azért hogy észrevedd őket.


De ha mégsem akkor meg ép játékos kedvében volt a tollal aminek semmi köze hozzád.

2011. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha így van ahogy mondod akk bejössz neki

én pl ha ismeretlen lányról van szó akk alig tom levenni róla a szemem de ha visszanéz ugyan úgy elfordulok de utána mindig visszanézek ha ismert csajról van szó akkor meg mosolygok mint egy vadalma és szinte megse tok szólalni

2011. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háát igen,úgy képzelem el,hogy ha már valaki zavarba tud jönni a másiktól,akkor....nagyon meg akar neki felelni,nem?
2011. jún. 7. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!