Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszahúzódó lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó lányok is találhatnak még párt vagy bulizóssá kéne válniuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy találhatnak, én is az ilyeneket kedvelem inkább.
2012. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen találhatnak. van aki kimondottan őket szereti. én is. ja és alapszabály, hogy soha ne változz meg senkiért :)
2012. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de ahhoz észre kéne venni a kevésbé jóképű srácokat is.
2012. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom nincsen pasid, azért tetted fel a kérdést. hát... több esélyed van, ha jársz, de az sem biztos, mert a bulikban nem feltétlenül ismerkedsz, lehet hogy csak smárolsz egy sráccal párszor és annyi volt.

de tény, hogy lehet úgy is találni, ha nem jársz. csak így szűkebb az ismeretségi köröd, akik közül válogathatsz.

mindenesetre, remélem segítettem és sok sikert!;)

jaés egy jótanács: kényszerből ne járj bulizni, mert nem fogod jól érezni magad.

2012. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát igen, szűkebb, mert így, hogy nem jár buliba, elkerüli az idióta s*ggfejek igen nagy %-át.
2012. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó lány voltam, amíg nem szakítottunk az első pasimmal. Vigaszul tesóm és az unokatesóm vittek el először bulizni 20 éves koromban, mert nem voltak barátaim se. Ekkor kezdődött az igazi életem, rengeteg embert ismertem meg, lettek barátaim, barátnőim akiken keresztül megismertem a mostani párom, akivel 4 éve élek együtt. Sokan általánosítanak, hogy a diszkóba csak alkoholista, buta libák járnak, pedig hidd el ez nem így van.

26N

2012. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mint nem-bulizós fiú az ilyen lányokat részesítem előnyben, és ahogy előttem is írták: ne változz meg senkiért sem. Aki szeret az így fog szeretni, így fog elfogadni. Nem bulizhat mindenki, nem vagyunk egyformák, ennyi az egész.
2012. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nincs ezzel gond, sokkal aranyosabbak, mint a nagydumás partyqrvák.
2012. márc. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!