Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Templomba vagy könyvtárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomba vagy könyvtárba tudok könnyebben lányokkal ismerkedni vagy merre ha félénk és visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés
17/f
2012. febr. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Templomba és könyvtárba se pofázni megy az ember, szerintem.
2012. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesti vagy, akkor az ottani plébániák elég nagy közösségi szellemmel rendelkeznek. Fiataloknak különféle programokat szerveznek, valamint klubok is vannak.

Sajnos vidékről ez nem mondható el, ott jóval kevesebb az esély az ismerkedésre.

2012. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én gyülekezetben ismertem meg a férjem 10 éve... ha hívő vagy, és ilyen lányt is szeretnél magadnak akkor nagyon ajánlom, könnyen lehet ismerkedni, Pesten, és nagyobb városokban is
2012. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Könyvtárban én pl. szívesen ismerkedem. :) A templomot nem tudom elképzelni, megvan a szokásos menete a misének, akkor hogy? Előtte, utána? Valószínűleg a lány sem egyedül megy... hanem családdal, nagyszülővel, stb.
2012. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne templomban ismerkedj, hanem akkor már vannak úgynevezett ifjúsági körök (ifi), gyülekezet-szervezte programok, kirándulások, estek... azokra menj el!

(Nálunk is volt/van ún. református ifi, az pl. 14-20 éveseknek való - van közös éneklés, Bibliaolvasás, játékok, egy kis sport stb.)

2012. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!