Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen ha tutyimu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen ha tutyimutyi vagyok?

Figyelt kérdés

CSak 14 eves vagyok de termeszetesen mar zavar az h a lanyok nem igazan neznek ram. Allitolag jokepu vagyok, meg azert eleg okos, kedves, udvaria es komoly is... de hiaba.

Bevallom nem vagyok valami ferfias, eros, sportos fiu, igy nem is vagyok a lanyok kedvence.

Mit szerek ez ellen?

Es... kerlek ne olyan valaszok jojjenek hogy "hu de milyen balfek vagy" hanem valami tanacsot...


2012. márc. 9. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te voltál katona kedves Anntaraxx?
2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdj el sportolni vagy zenélni.
2012. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Sportolni fogok...

Mit ajanlottok egy kezdone? Foci, kezi, ilyesmiben 0 vok...

Futas, tekeres?

2012. márc. 9. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp olyasmit, amiben vannak _célok_.

Futást meg bringát is lehet keményen nyomni, de azért a legtöbben csak hobbiznak. Azt hajlamosabb az ember fia-lánya ellébecolni.

2012. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Espé férfias? Nem igazán. Mégis a legtöbb te korod beli lány bugyija lecsúszna ha csak beszélne is vele.. :DMondjuk espé kezd egyre normálisabb lenni,de akkor meg ott van a Justin Bieber gyerek...
2012. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kondi vagy küzdősport, vagy tökmind1, minden fizikai sport erősít ha intenzíven csinálod, szóval amihez van kedved, pont azért, hogy ne add fel hamar
2012. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!