Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a viszonzatlan szerelem ellen, ha semmi esély rá, hogy valaha is enyém legyen?

Figyelt kérdés
Sosem voltam ilyen szerelmes... de már nem akarom érezni. Csak szenvedek tőle. Évek óta tart. Hogy lehet kiszeretni valakiből? Mi értelme ennek, miért adja ezt az élet, ha egyszer sosem teljesülhet?
2012. febr. 29. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyél búskomor.

Ez az élet legnagyobb tragédiája!

Tele van a világ olyan lányokkal akik nem lehetnek az enyémek.

És egyre többen vannak, egyre többen vannak...

2012. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy modszer van, ha elkerulod egy eletre azt aki ezt okozza. A tobbihez mar varazslo vagy tibeti fopap kellene legyel, tehat neked halandonak csak ez az egy ut van!
2012. febr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, keress egy még jóképűbb fiút!
2012. febr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

lány vagyok..:) elkerülhetetlen személy az életemben.:D közel lakik, egy munkahely, egy szórakozóhely, sok közös ismerős, hasonló érdeklődési terület... és amúgy nem jó képű sokak szerint. nekem pedig az egyetlen férfi aki érdekel. próbálgatok ismerkedni, de egyszerűen megakad egy szinten, mert egy másik kell.. :(

de azért köszönöm:)

2012. febr. 29. 16:02
 5/16 anonim ***** válasza:
miert nem lehet a tied? tudja mit erzel?
2012. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Neki mondtad már?
2012. febr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha szerelmi bánatom van egész nap rejszolok:D Aztán pár nap után elmúlik az ideiglenes depi. Mindent megteszek, hogy ez a mostani most ne így végződjön (könnyek közti kígyóbűvölő maratonnal) :)

F18

2012. febr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
volt barátnőjét szereti... :/ ez ellen nem tudok mit tenni. konkrétan nem mondtam neki, de biztos tudja..:s
2012. márc. 1. 14:38
 9/16 APN rider válasza:
ha a volt barátját szereti akor bróbáld viszacsalni ha nem akor nem csak anyit tudok mondani 7 millió ember van a földön most nehogy pont ő basza el a napodat, meg ebböl a 7 millióbol talán lesz másik
2012. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
rosszul számoltad... az a 7 millió igazábol 7 milliárd. majdnem:P
2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!