Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért nem tetszem egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon sok lány össze akart jönni velem,de én félénk voltam.Sokaknak nagyon tetszett a kisfiús arcom,de most egy kis arcszőrzettel rendelkezem.Ugyanakkor ,hogy eldobjam a gátlásaimat ,elkezdetem foglalkozni a testépítéssel és lett igy egy kis önbizalmam,de nem szálltam el magamtól,nem teszek fel magamról félmeztelen pózolós képeket a facebookra,na meg nem járok feszülös polokban.
2011. nov. 20. 15:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Legszívesebben visszamennék az időbe és jól seggbe rúgnám magam :D
2011. nov. 20. 15:58
 2/23 anonim ***** válasza:
A kisfiús arc nem tetszik csak a kislányoknak. Ha egy huszonéves lánynak tetszik a kisfiús arc, ott ízlésficam van és személyiségi deformitások. A nőknek a férfias arc jön be. Amilyen az olasz macsóknak van. A kisfiús arcú pasikra a rendes nők úgy gondolnak, hogy aranyos meg nagyon kedves stb, de semmi több. Esetleg arra jók, hogy barátkozni velük. De ha találkoznak az izmos nagy darab macsóval, akkor a kisfiú elbújhat. Én a kisfiú és kisfiús arc alatt az ilyen Justin Bieber féle nőket értem. Mert az egy lány.
2011. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Valszeg nem áll jól az arcszőrzet.
2011. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy megnöveszteted a szakállad. Lehet sok lánynak ez nem tetszik, de a NŐKnek tetszeni fog. Az pedig jobb mintha a kislányoknak tetszene. Ez az igazság.
2011. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

ma 16:02--csak sajnos ezzel nem minden lány van így. Sőt a tini lányok zöme az éretlen génhibás gyerekre bukik.

Nem tudom amúgy tényleg mostanában valami történt. Közös szállként annyi ,hogy én is testépítek 19 éves vagyok. De abszolút nincs gyerekes arcom. Valamiért nem találom a páromat, mindig egyedül vagyok. Gondoltam már arra is, hogy túl nagy vagyok. Sokszor tényleg az is van. Mert a legtöbb lány 50-60 kg én meg 105 körül. Azt hittem ,hogy ha majd gyúrok akkor minden másképp lessz de mégse, egyedibb lettem. Tisztelnek meg csodálkozva néznek . De valamiért ahol én lakok nem jönnek be az ilyen férfiak.

Lelkileg szarul is vagyok, ez miatt. De végülis tök mindegy szerintem ne változz meg senki kedvéért, inkább a magány minthogy egy olyan kapcsolat ahol nem lehetsz önmagad.

2011. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Amugy 18 éves vagyok.szerintetek a legrosszabb korban vagyok?Mert úgy gondolom,hogy sok 15-16 éves lánynak a kisfiús arc jön be,de már így 17-18 éves lányoknak pedig már 19 -20 éves pasik kellenek.
2011. nov. 20. 16:08
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Barátom együttérzek veled.Remélem hamarosan meg lesz neked az igazi .

2011. nov. 20. 16:12
 8/23 anonim ***** válasza:

Jó de én most nem a Dzsusztin Bíbör vagy Fluor Tomi imádó féle kis tizenéves lányokról beszéltem, hanem a 23 vagy 25 feletti nőkről. Nekik már nem nagyon van ízlésficamuk, ők nem a gyerekarcú cérnavékony kisfiúkra buknak. Hanem pl az ilyen pasikra:

[link]


Akikben van sárm, és nem kisfiúsak.

2011. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is ilyen arcszőrzetem van.
2011. nov. 20. 16:14
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát igen a 20 feletti lányok nagy része már átesik ezeken a korszakokon és már nem a kisfiút fogják keresni, meg a férfit. 19 éves létedre meg nehogy már a 16 éves még testileg is éretlen szőke kék szemű herceg illúziót kergető kislányokat akard már felszedni! Legyél férfi? Nőjj fel!
2011. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!