Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még helyes szingli fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még helyes szingli fiúk?

Figyelt kérdés

Mármint ha valaki helyes gondolom hemzsegnek körülötte a lányok, és valószínűleg kapcsolatban van, akkor mégis hogy lenne esélyem egy helyes barátot kifogni magamnak?

16/l


2012. márc. 9. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 A kérdező kommentje:
hupsz az "ronda vagy" akart lenni..
2012. márc. 10. 01:14
 72/89 A kérdező kommentje:

Na jó, mindenkinek jójszakát és szép álmokat ;)

Köszi mindenkinek aki eddig válaszolt :)

2012. márc. 10. 01:19
 73/89 anonim ***** válasza:
Nem baj, az is valami, hogy jól szórakozol:D Legalább nem unatkozol:D
2012. márc. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
Neked is:) Álmodj jó sok helyes fiúval(velünk):P:D:D:D
2012. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
Èn ilyen vagyok!(de egyelőre nincs szüksègem barátnőre) de van pár ugyanilyen barátom is..szval biztos találsz valakit ha szèp vagy:)) 16f
2012. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos, én szintén 16 éves lány vagyok, és azt mondják, szép vagyok. Én nem vagyok magammal teljesen megelégedve (talán pont ez a baj), de ahogy látom, Te igen. Szerintem két eset lehetséges:

- félnek odamenni hozzád még a nagyon jó pasik is

- úgy látják, hogy fennhordod az orrod (ne haragudj, de a megnyilvánulásaidból nekem az jött le, hogy egy kicsit beképzelt vagy.)


Egyébként ahogy látod (ha lehet hinni a srácoknak, bár itt bárki bármit mondhat... ;) ), az itt lévő fiúknak sincs barátnőjük, mégis helyesek. Itt vagy Te, aki biztos nagyon szép, és neked sincs barátod. (Mondjuk én sem értem, hogy hogyhogy nem találsz egy fiút. Én naponta mindig ugyanúgy járok suliba, és annyi helyes srácot látni, hogy csak na...) Eddig nekem nem jött össze, de remélem, rám talál majd Ő, úgy, ahogyan neked is sikerül a dolog. ;)


(Még visszanézek, mert viccesek a hozzászólások. :D)

2012. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki az általad helyesnek tartott fiú?
2012. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:

"- félnek odamenni hozzád még a nagyon jó pasik is "


Írta, hogy naponta tucatnyi "ronda" fiú leszólítja:D Úgyhogy... Nem baj, folytatjuk a kérdező életének kivesézését:P

2012. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 A kérdező kommentje:

Na visszajöttem, jó reggelt mindenkinek :D

Köszönöm az eddigi 50(!) választ :P

valakinek a kérdésére válaszolva, a számomra helyes fiú az pl Zayn Malik a One Direction-ből ;) [link]

vagy Rocio Morales

[link]

2012. márc. 10. 13:14
 80/89 anonim ***** válasza:

Kapd be a f@rkamat!!


Neked is csak a külső számít!!!

2012. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!