Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a legjobb és legbiza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb és legbizalmasabb barátomnak, vagy ne? Dilemma

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy van egy lány barátom. idén, újsulimban ismertem meg, és ő a legjobb barátom és lánnyal még sosem voltam ilyen szoros barátsággal. neki mindent elmondhatok, és ő is nekem. 100% a bizalom köztünk. csak az a probléma, hogy belém zúgott. már a kezdetekkor. nekem is tetszik meg minden, kívülről szinte tökéletes, de belülről... sok olyan belső tulajdonsága van, ami nem tetszik rajta. még elmondani sem tudom, mert nem érdekli. változtani sem akar rajta, legalább a legrosszabbakon se. de nem ez a lényeg. az van, hogy még a szerelmi bajaimat is csak neki tudom elmondani. CSAK NEKI. de most már rájöttem, hogy nem nagyon jó ötlet, ha megbeszélem vele, mert tudom menniyre fájhat ez neki, hogy elmondom neki, xy tetszik, nem pedig ő. most kérdezett rá fészen, hogy tetszik e nekem xy. a válaszom igen. de neki azt mondtam, hogy nem. mennie kellet és azt mondta, hogy majd később megbeszéljük. de nem tudom, elmondjam e neki az igazat, vagy hazudjak neki. még annyit, hogy nemrégiben volt egy pár napos néma csend köztünk, és közben az egyik osztálytársunknak "elsírta" bánatát. ami annyit jelent, hogy elmondta, év elején ki tetszett nekem az osztályba.(kibe "zúgtam" bele) pedig megbeszéltük, hogy kettőnk között marad. tehát ezzel elvette a bizalmam. ráadásul nehezen tudok megbízni az emberekbe... most mi tévő legyek? annál a lánynál tudom hogy semmi esélyem. igaz, szünetekben szoktunk együtt lenni, de csak a a barátom is ott van. amúgy nem sokat beszélgetünk. ami megint fáj, hogy tegnap elég hosszadalmasan néztünk egymás szemébe. közvetlen egymás előtt állva. bár lehet nem volt olyan hosszú idő, csak én éreztem így. nem tom.
2012. márc. 10. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Tipikus példa arra, hogy miért nincs férfi-női barátság.

Ha semmiképpen nem akarsz összejönni vele, akkor előbb utóbb "szakítanotok" kell, de ha lesz barátnőd, akkor meg azért.

2012. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyere össze vele... úgysem úszod meg! :D Mi okod van rá, hogy ne? Max bejön. Ha meg nem utána tanulhatsz belőle. Persze el is menekülhetsz a dolog elől, úgy megelőzöd az esetlegese kellemetlenségeket. De nem hinném hogy ezzel jobbat teszel neki, vagy magadnak.
2012. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lila nyuszi ***** válasza:
Mond el, azt is miben kellene változnia, talán boldogok lehetnétek...
2012. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szívesen elmondanám. de nem lehet. másik városban lakok, suli után vagy nem marad, vagy nem vagyunk ketten. fészen meg nem fogok ilyen dolgokról beszélni.


ne haragudjatok, de a kérdésemre nem válaszoltatok. elmondjam neki? megbántani nem akarom, mert tudom ez neki fájni fog. és ha ránézek, nem érzem azt, amit kellene. vgy nem is tudom...

2012. márc. 10. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, hasonló helyzetben vagyok, mint a lány. Nekem is van egy ilyen fiúbarátom akivel mindent megbeszélünk, többek között a szerelmi ügyeinket is. Nekem nagyon rosszul szokott esni, amikor arról hallok, hogy éppen ki tetszik neki, kivel akar összejönni. Nehéz ilyenkor neki tanácsot adni, hiszem egy felől fáj, más felől, viszont szeretem és azt szeretném ha boldog lenne. Még ha ebbe nem is tartozok bele. El sem tudja képzelni, hogy ilyenkor milyen mélypontra zuhanok. Szerintem jó lenne, ha nyíltan megkérdeznéd tőle, hogy zavarja-e Őt ha ezekről beszéltek és így akkor meg tudjátok beszélni a dolgokat.
2012. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!